Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona bomba gibi başladı. Birbirinden yetenekli yarışmacılarının yer aldığı programda Emre Tabur muhteşem bir performans sergileyerek –‘’Konma Bülbül Konma’’ türküsünü seslendirdi. Peki, Sen Türkülerini Söyle Emre Tabur kimdir kaç yaşında evli mi? Emre Tabur aslen nereli?

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE EMRE TABUR KİMDİR?

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona başladı. Programda birbirinden yetenekli toplamda 16 yarışmacı yer almaktadır.

Demet Ersoy dizileri ve filmleri hangisi? Oyuncu Demet Ersoy eşi kimdir? Demet Ersoy dizileri ve filmleri hangisi? Oyuncu Demet Ersoy eşi kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla'nın yaptığı "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürileri ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan’dır.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacıları gecenin birincisi olmak ve "süper final"de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergilemektedirler.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Emre Tabur, ‘’Konma Bülbül Konma’’ türküsünü seslendirdi.

Emre Tabur, Anestezi teknisyenidir. Tabur, İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuar bölümünden mezun olmuştur.

EMRE TABUR KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Emre Tabur, 25 yaşındadır.

EMRE TABUR ASLEN NERELİ?

Ayrıntılar gelecek….

Editör: Büşra Çinkaya