Sinemaseverler tarafından ilgiyle seyredilen yapımlardan birisi olan 2022 yapımı Nalan filmi, vizyona girdiği ilk andan itibaren severek izlenildi. Başrollerinde Açelya Topaloğlu ile Sergen Deveci'nin yer aldığı başarılı yapım, televizyon ekranlarında da izleyicilerle buluşuyor.  Filmin başrol oyuncularından olan Sergen Deveci hakkındaki detaylar da vatandaşlar tarafından araştırılmakta. Peki, Nalan Filmininde Talat kim gerçek adı ne? Sergen Deveci kimdir kaç yaşında nereli oynadığı filmler? gibi soruların cevapları haberimizde. İşte ayrıntılar... 

Nalan Filmininde Talat kim gerçek adı ne?

Nalan, sabah programlarında başarılı bir sunucu olarak tanınır. Ancak geçirdiği bir kaza sonrasında programını bırakmak zorunda kalır. İki yılın ardından, Nalan tekrar işe dönmeye karar verir ve sabah programlarına geri döner. İlk programında, eski sevgilisi olan rapçi Talat da konuk olarak katılır. Program ilerledikçe, Nalan'ın davranışlarında tuhaflıklar gözlemlenir. Sorulan sorulara beklenmedik cevaplar verir ve bu durum izleyiciler arasında şaşkınlık yaratır. Nalan, bu krizden sonra kanaldan ayrılmak zorunda kalır ve halktan da eleştiri alır. Bu tuhaf durumdan kurtulmak için çevresindekilerin desteğine ihtiyaç duyar. Filmde, Nalan'ın eski sevgilisi Talat'a ise Sergen Deveci hayat vermektedir. 

Nalan Filmi

Sergen Deveci kimdir?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit'te doğmuştur. Kocaeli Şehir Tiyatrosu'nda eğitim gören Deveci, A-Normal adlı tiyatro oyununda da performans sergilemiştir. Sosyal medya platformlarındaki videolarıyla dikkat çeken Sergen Deveci, kariyerine ilk adımını Blu TV'de yayınlanan Bonkis dizisinde rol alarak atmıştır.

Fehmi Koru Kimdir Kaç Yaşında? Fehmi Koru Nerede Yazacak? Fehmi Koru Kimdir Kaç Yaşında? Fehmi Koru Nerede Yazacak?

Sergen Deveci kaç yaşında? 

Oyuncu Sergen Deveci, 1991 yılında dünyaya gelmiş olup 33 yaşındadır. 

Sergen Deveci nereli oynadığı filmler?

  •  Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi (2022)
  • Nalan (2022) 
  • Para Nerede (2024)
  • Annemin Gelini (2022)