Ekranların sevilen oyuncularından olan Açelya Topaloğlu ile Burak Topaloğlu arasındaki bağ, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Güldür Güldür ekibinde yer alan iki usta ismin akrabalık bağının olup olmadığı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Son günlerde iki yıldız isim hakkındaki detaylar ise magazin gündeminde. Bizler de merak edilen soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Peki, Açelya Topaloğlu'nun eşi kimdir? Kardeşi kim? Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu'nun neyi? Burak Topaloğlu kimdir nereli ? Burak Topaloğlu ne zaman evlendi? gibi soruların cevaplarını sizler için derledik. İşte konu hakkındaki ayrıntılar... 

Açelya Topaloğlu'nun eşi kimdir?

1986 yılında İzmir'de doğan Açelya Topaloğlu, küçük yaşlardan itibaren dansa ilgi duyuyordu. Üniversite öncesi dönemde dans eğitimi alarak Tan Sağtürk Dans Okulu'nda Modern Dans bölümünde yeteneklerini geliştirdi. Ayrıca kısa bir süre Anadolu Ateşi dans grubunda yer aldı. Üniversite yıllarında tiyatroya olan ilgisi artan Topaloğlu, MSM-Actor Studio'da müzikal eğitimi aldı ve ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim gördü. 2013 yılında mezun oldu ve oyunculuk kariyerine başladı. Açelya Topaloğlu'nun eşiyle ilgili merak edilenler sık sık gündeme geliyor. Ancak günümüzde 38 yaşındaki ünlü oyuncu, henüz evlenmemiş ve bekârdır.

Acelya Topaloglu

Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu'nun neyi?

Güldür Güldür Show'un sevilen oyuncularından Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu, evli değildirler. Ayrıca, kardeşlik ilişkileri bulunmamaktadır. Bu durum, hayranlar tarafından sık sık merak edilen konular arasında yer almaktadır. 

İş Adamı Bedri Ayhan Kimdir? Neden Tutuklandı? İş Adamı Bedri Ayhan Kimdir? Neden Tutuklandı?

Burak Topaloğlu kimdir nerelidir ?

Burak Topaloğlu,  4 Ocak 1988'de İstanbul'da doğmuştur.  Oyunculuk kariyerine Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda amatör olarak başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu'nda tiyatro oyunculuğuna devam eden Topaloğlu, Best Casting ajansına katıldıktan sonra kamera önünde oyunculuk yapmaya başladı. Aynı zamanda Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu'nda yönetmen asistanlığı yaptı ve Torna-Vida grubuyla doğaçlama tiyatro etkinliklerine katıldı. Güldür Güldür Show ile tanınan Burak Topaloğlu, aynı yıl İsmail Baki adlı televizyon programında da yer aldı ve bu programdan esinlenerek sinemaya uyarlanan Sabit Kanca filminde rol aldı.

Burak Topaloplu ne zaman evlendi? 

2022 yılının Haziran ayında nişanlanan ve uzun süredir birlikte olan Burak Topaloğlu ve sevgilisi Ezgi Tanır, Show TV'nin sevilen programı 'Güldür Güldür Show'da rol alan Topaloğlu'nun sevgilisi olan Tanır ile dünyaevine girdi. Çift, düzenlenen özel bir törenle hayatlarını birleştirmişti. 

Burak Topaloğlu-1