Son günlerde google arama motorlarında Muş Belediye Başkanı Sırrı Söylemez hakkında merak edilenler araştırılmakta. Vatandaşlar tarafından merak edilen isim hakkındaki detayları haberimizde sizler için araştırdık. Peki, Muş Belediye Başkanı Sırrı Söylemez tutuklandı mı? Sırrı Söylemez kimdir kaç yaşında? gibi soruların cevapları haberimizde. İşte detaylar... 

Muş Belediye Başkanı Sırrı Söylemez tutuklandı mı?

Gün içerisinde sosyal medyada dolaşan iddialara göre DEM Parti Muş Belediye Başkan Adayı Sırrı Söylemez'in tutuklandığına dair haberler gündem oldu. Bazı sosyal medya hesapları, özellikle Kulis TV ve Misvakcaps gibi platformlar, Söylemez'in tutuklandığını ve Muş'a kayyum atanacağını öne süren paylaşımlar yaptı. Ancak DEM Parti tarafından henüz bu iddiaların doğrulandığına dair bir açıklama yapılmadı.

Parti yetkilileri, konuyla ilgili resmi bir açıklamanın yapılması için beklenilmesi gerektiğini belirtti. Söylemez'in durumuyla ilgili olarak şu ana kadar herhangi bir resmi bilgi paylaşılmadı. Sosyal medyada dolaşan bilgilere göre Söylemez'in "örgüt üyeliği" iddiasıyla tutuklandığı ileri sürülüyor. Ancak bu iddiaların doğruluğu henüz resmi olarak teyit edilmemiştir. Konuyla ilgili gelişmelerin takip edilmesi ve resmi açıklamaların beklendiği vurgulanıyor.

İsmailağa Cemaati'nin yeni lideri Fikri Doğan kimdir? Fikri Doğan kaç yaşında, nereli? İsmailağa Cemaati'nin yeni lideri Fikri Doğan kimdir? Fikri Doğan kaç yaşında, nereli?

Sırrı Söylemez

Sırrı Söylemez kimdir kaç yaşında? 

Sırrı Söylemez, 1966 yılında Muş merkezinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Muş'ta tamamlamıştır. Fırat Üniversitesinden mezun olduktan sonra 32 yıl boyunca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünde görev yapmış ve emekli olmuştur. Emekli olduktan sonra ise esnaflık yapmaya başlamıştır. Söylemez, evli ve üç çocuk babasıdır.