İstanbul büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kıydığı ve Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da davetliler listesinde yer aldığı nikah töreniyle gündem olan Kadir Abdik hakkında araştırmalar hızlandı.

Dünya evine giren Kadir Abdik ve sahibi olduğu şirket hakkında araştırmalar yapılıyor.

Peki Kadir Abdik kimdir kaç yaşında eşi kim? Bin Holding sahibi kimdir? İşte detaylar...

KADİR ABDİK KİMDİR?

Kadir Can Abdik, 2014 yılında Şişli Terakki Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Bellerbys College'da hazırlık eğitimini tamamladı. Lisans eğitimine Coventry University London’da başlayan Abdik, daha sonra University of Roehampton'da İşletme Bölümü'nü bitirdi. 2021 yılında University of Law’da Hukuk alanında yüksek lisans yaparak eğitimini tamamladı.

Başpehlivan Yusuf Can Zeybek eşi Sümeyye Zeybek kimdir kaç yaşında nereli? Başpehlivan Yusuf Can Zeybek eşi Sümeyye Zeybek kimdir kaç yaşında nereli?

Eğitim süreci devam ederken, 2019 yılında BinBin markasını kurarak girişimcilik alanında önemli bir adım attı. Elektrikli scooter kiralama girişimi olan BinBin, Kadir Can Abdik ve dört arkadaşı tarafından başlatıldı ve şu anda Türkiye genelinde birçok şehirde hizmet vermektedir.

Kadir Abdik Kimdir

KADİR ABDİK KAÇ YAŞINDA?

16 Şubat 1996 tarihinde dünyaya gelen Kadir abdik 2024 yılı itibarıyla 28 yaşındadır. 

KADİR ABDİK EŞİ KİM?

Trabzonlu Abdik ailesinin en büyük veliahtı iş insanı Kadir Abdik, geçtiğimiz günlerde İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen törenle Trabzonlu iş insanı Ziya Yılmaz'ın kızı Büşra Nur Yılmaz ile evlendi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ