İbrahim Tatlıses, yeniden nikâh masasına oturacağını duyurdu. İbrahim Tatlıses’in kiminle evleneceği merak konusu oldu. Peki, İbrahim Tatlıses kiminle evlenecek? İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile mi evlenecek? Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında? Sizler için araştırdık. İşte haberin detayları…

Ibrahim Tatlıses Gülçin Karakaya

İBRAHİM TATLISES KİMİNLE EVLENECEK?

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün yeniden evleneceğini duyurdu. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran sanatçı, "Duyduk duymadık demeyin; tüm bekârlara selam olsun ben evleniyorum" ifadelerini kullandı.

Daha önce üç evlilik yaşayan ve 72 yaşında olan İbrahim Tatlıses’in kiminle evleneceği merak konusu oldu.

İbrahim Tatlıses’in evleneceği kişinin eski sevgilisi Gülçin Karakaya olduğu tahmin ediliyor.

Ibrahim Tatlıses Gülçin Karakaya1

İBRAHİM TATLISES GÜLÇİN KARAKAYA İLE Mİ EVLENECEK?

İbrahim Tatlıses, eski sevgilisi Gülçin Karakaya ile evleneceği iddia ediliyor. Ünlü sanatçı Tatlıses, uzun süredir küs olduğu Gülçin Karakaya'yı evlilik için ikna ettiği ve yakın zamanda nikah masasına oturacakları söyleniyor.

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya için geçmişte iki şarkı yazdığı ve duygusal bağlarının devam ettiği bu sebeple evleneceği kişinin Karakaya olma ihtimalinin yüksek olduğu tahminler arasında.

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Bir dönem İbrahim Tatlıses ile beraberlik yaşayan Gülçin Karakaya, Tatlıses'in evlilik açıklamalarının ardından yeniden gündeme geldi.

Gülçin Karakaya İzmir doğumludur ve 28 yaşındadır. Gülçin Karaya bir dönem Tatlıses’in asistanlığını yapmıştır. O dönem başlayan ilişkileri bir buçuk yıl devam etmiştir.

Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir? Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir?

72 yaşında olan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün yeniden evleneceğini duyurmasının ardından evleneceği kişinin aralarında 44 yaş bulunan Gülçin Karakaya olduğu söyleniyor.