Fenerbahçe Galatasaray olaylı derbisinin ardından ifadeye çağrılan Fenerbahçe eski yöneticisi Hulusi Belgü, İstanbul Adalet Sarayı'nda ifade verdi. Hulusi Belgü'nün kim olduğu aranıyor. Peki, Hulusi Belgü kimdir serveti ne kadar? Hulusi Belgü nereli ve şirketleri?

Letterbox Türkiye Sunucusu Yiğit Kirazcı kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Letterbox Türkiye Sunucusu Yiğit Kirazcı kimdir nerelidir? Kaç yaşında?

Hulusi Belgü kimdir?

Hulusi Belgü 1966 yılında İstanbul'da doğdu ve İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisans derecesini Amerika Birleşik Devletleri'ndeki San Diego Ulusal Üniversitesi'nden aldı. Öğrencilik yıllarında ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe çalıştı. Bu şirketlerde yönetici olarak çalışmış olup, Etur Turizm Şirketi, Uluslararası Demir Ticaret AŞ ve Safir Gayrimenkul gibi şirketlerde faaliyet göstermektedir.
Ayrıca İstanbul'da Forum İstanbul Alışveriş Merkezi ve Türkiye genelinde Forum Alışveriş Merkezleri'nin de sahibidir. Multi Corporation'ın Türkiye'deki hisselerini temsil etti ve Multi Development Türkiye'nin CEO'su olarak görev yaptı.
2013-2019 yılları arasında Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Başkanlığı görevini yürüten Belgü, geçtiğimiz yıl itibarıyla özel hayatında evli ve 3 çocuk babası olup, oğlunun ismi “Aleks”tir. 1.74 metre boyunda olan Hulusi Belgü 81 kilodur ve Akrep burcudur. 

Hulusi Belgü kaç yaşında?

Hulusi Belgü 1966'da doğmuştur ve 2024 yılında 58 yaşındadır.

Hulusi Belgü nereli?

Hulusi Belgü, İstanbul'da doğmuştur.

Hulusi Belgü şirketleri

Hulusi Belgü, Türkiye'deki Forum Alışveriş Merkezleri'nin sahibidir.

Editör: ÖMER YILDIZCI