Hayırsever İşadamı Bayram Kızılaslan son günlerde gerçekleştirmiş olduğu sosyal yardımlar ile ismini duyuruyor. Son olarak 6 Şubat depremlerinde ağır hasar alan Yemi Caminin yapımını üstlendiği öğrenilen hayırsever iş insanı Bayram Kızılaslan hakkındaki detayları sizler için araştırdık. Peki, Hayırsever İşadamı Bayram Kızılaslan kimdir? Bayram Kızılaslan kaç yaşında nereli? gibi soruların cevapları haberimizde. İşte ayrıntılar... 

Hayırsever İşadamı Bayram Kızılaslan kimdir?

Malatya'nın sembol yapılarından biri olan Yeni Camii'nin 6 Şubat'ta yaşanan deprem sonrası ağır hasar almasının ardından yapılan iş birliği ile Yapım Protokolü imzalandı. Protokol, Malatya Valiliği, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Hayırsever İş İnsanı Bayram Kızılaslan arasında gerçekleşti.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde düzenlenen törene; Vali Hulusi Şahin, Vakıflar Genel Müdürü Sinan Aksu, Hayırsever İş İnsanı Bayram Kızılaslan, İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı İbrahim Türkmen, Malatya Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bacanlı katıldılar.

Oktay Uludoğan Kimdir Ne İş Yapıyor? Oktay Uludoğan Serveti Oktay Uludoğan Kimdir Ne İş Yapıyor? Oktay Uludoğan Serveti

Hayirsever İş İnsani Bayram Kizilaslan

Bayram Kızılaslan kaç yaşında?

Bayram Kızılaslan, Tokat'ın Aluç köyünde de bir Aluç Derneğine de yaptığı yardımlarla tanınır. Dernekte yer alan erkekler bölümündeki sandalyeler ve masaların tamamının değiştirilmesi Bayram Kızılaslan'ın hayırseverlerine bir diğer örnek olarak gösterilir. Hayırsever iş insanı Bayram Kızılaslan'ın kaç yaşında olduğuna dair kapsamlı bir bilgiye erişilememektedir. 

Bayram Kızılaslan nereli? 

Hayırsever iş insanları toplumda önemli bir role sahiptir. Bu kişiler, maddi imkanlarını kullanarak çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek verir ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterirler. Hayırseverlik kavramı, toplumda yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendirir ve insanları bir araya getirir. Hayırsever iş insanı oalrak kamuoyunda tanınan Bayram Kızılaslan'ın memleketine dair bir bilgi bulunmamaktadır.