Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 1-5 Nisan haftasında yarışacak yarışmacılar yakından takip ediliyor.

ANET Genel Müdür Vekili Ahmet Buğra Samsunlu kimdir? Ahmet Buğra Samsunlu kaç yaşında nereli? ANET Genel Müdür Vekili Ahmet Buğra Samsunlu kimdir? Ahmet Buğra Samsunlu kaç yaşında nereli?

Yarışmanın sıkı takipçileri, yarışmacılar hakkında detaylı bilgi öğrenmek için arama motorlarında araştırmalar yapıyor.

Peki Yemekteyiz Metin kimdir? Metin Kılınç kimdir kaç yaşında nereli ne iş yapıyor? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ METİN KİMDİR?

Metin Kılınç, Salı günü ekranların sevilen yarışma programı "Yemekteyiz"in iddialı yarışmacıları arasında yer alacak.

Tekstil sektöründe denetmenlik yapan 30 yaşındaki Metin Bey, bekar bir bey olarak modaya olan ilgisiyle tanınıyor. Şehrinin zengin kültüründen beslenen ve bu kültürü modern tarzla harmanlamayı seven Metin Bey, hem iş hayatında hem de kişisel yaşamında farklı tatları bir araya getirme konusunda iddialı.

Yemekteyiz 2

Moda dünyasının nabzını yakından tutan Metin Kılınç, göz alıcı tarzı ve özgün zevkiyle dikkat çekiyor. Yarışma boyunca hem lezzet hem de sunum konusunda iddialı olduğunu belirten Metin Bey, Mardin'in eşsiz lezzetlerini ve kendine özgü yemeklerini programa taşıyarak diğer yarışmacılarla rekabet edecek.

Metin Kılınç'ın, farklı tatları bir araya getirme tutkusu ve modaya olan ilgisi, "Yemekteyiz" izleyicilerini heyecanlandırıyor. Salı gününü dört gözle bekleyen seyirciler, Metin Bey'in ne gibi sürprizlerle masaya oturacağını ve hangi lezzetleri sunacağını şimdiden merakla bekliyor.

METİN KILINÇ KAÇ YAŞINDA NERELİ?

30 yaşındaki Metin Kılınç aslen Mardinli. 

METİN KILINÇ NE İŞ YAPIYOR?

Yemekteyiz'in salı günkü yarışmacısı Metin Kılınç tekstil sektöründe denetmenlik yapıyor.