Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 1-5 Nisan haftasında yarışacak yarışmacılar yakından takip ediliyor.

Yarışmanın sıkı takipçileri, yarışmacılar hakkında detaylı bilgi öğrenmek için arama motorlarında araştırmalar yapıyor.

Peki Yemekteyiz Kübra kimdir? Kübra Nur Seven kimdir kaç yaşında nereli ne iş yapıyor? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra Nur Sever kimdir İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ KÜBRA KİMDİR?

Kübra Nur Seven, Perşembe günü ekranların sevilen yarışma programı "Yemekteyiz"de boy gösterecek.

Evine ve ailesine vakit ayırmayı önemseyen Kübra Hanım, tiyatroyla yakından ilgilenmesinin yanı sıra mutfakta da kendine has bir tarz oluşturuyor. Geleneksel lezzetlere kendi yorumunu katan ve yemeklerde yaratıcılığın sınırlarını zorlayan Kübra Hanım, izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Yemekteyiz Kubra

ANET Genel Müdür Vekili Ahmet Buğra Samsunlu kimdir? Ahmet Buğra Samsunlu kaç yaşında nereli? ANET Genel Müdür Vekili Ahmet Buğra Samsunlu kimdir? Ahmet Buğra Samsunlu kaç yaşında nereli?

Perşembe akşamı ekrana gelecek olan bölümde, Kübra Hanım'ın neşesi ve enerjisiyle mutfakta neler yaratacağı büyük bir merak konusu. Kendine özgü tarifleri ve sahneye koyacağı lezzet şovuyla izleyicileri büyülemesi beklenen Kübra Hanım, Trabzon'un zengin mutfağından ilham alarak masalara enfes tatlar sunacak.

Tiyatro sevgisiyle mutfakta da bir sahne kurarak lezzet dünyasında fark yaratacak olan Kübra Nur Seven'in performansı, "Yemekteyiz" izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor.

Daha önce Gelin Evi adlı programda da boy gösteren Kübra Nur Seven, bu haftaki Yemekteyiz fragmanının en dikkat çekici isimlerinden biri oldu.

KÜBRA NUR SEVEN KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Bu haftanın perşembe günkü yarışmacısı Kübra Nur Seven 33 yaşında ve aslen Trabzonlu.

KÜBRA NUR SEVEN NE İŞ YAPIYOR?

Kübra Nur Seven şu anda çalışmıyor fakat tiyatroyla yakından ilgileniyor. Sahne sanatları konusunda uzmanlaşmak istiyor.