Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yeni bir haftaya giriş yapıldı.

6-10 Mayıs tarihlerinde yarışacak yarışmacılar hakkında araştırmalar da başladı.

Bu hafta sırasıyla Hail Aksakar, Nazlı Aydın Uçar, Aysel Atış, Salim Tırpan ve Aytaç Adilova 75 bin TL’lik büyük ödül için yarışacak.

Peki Yemekteyiz Halil kimdir? Halil Aksakar aslen nereli kaç yaşında ne iş yapıyor? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ HALİL KİMDİR?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bu haftaki ilk yarışmacısı, dikkat çeken özellikleriyle ve enerjisiyle göz dolduruyor: Halil Aksakar. 34 yaşındaki bekar yarışmacı, Manisa'nın topraklarından gelerek programa damgasını vuracak.

Oktay Uludoğan Kimdir Ne İş Yapıyor? Oktay Uludoğan Serveti Oktay Uludoğan Kimdir Ne İş Yapıyor? Oktay Uludoğan Serveti

Halil Aksakar, sevkiyat uzmanı olarak çalışıyor olmasıyla biliniyor. Ancak mutfak tutkusu ve yemek yapma becerisiyle de yakın çevresinin ve artık izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Yarışmada sergileyeceği lezzetlerle ve enerjisiyle izleyicileri etkilemeye hazırlanan Aksakar'ın, Manisa mutfağından özgün tarifler sunması bekleniyor.

Yemekteyiz Halil

Bekar olmasıyla da dikkat çeken Halil Aksakar, yarışmanın diğer yarışmacıları arasında farklı bir hikayeye sahip. Programın formatına uygun olarak, ev sahipliği yapacağı yemeklerle izleyicileri kendisine hayran bırakacak mı, yoksa rakipleri karşısında zorlanacak mı, merakla bekleniyor.

Halil Aksakar, misafirlerine tavuklu un çorbası, el açması çarşaf böreği, cevizli yoğurtlu semizotu, kuzu incik, arpa şehriye pilavı, mevsim salata ve kazandibi sunacak. 

HALİL AKSAKAR KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Aslen Manisalı olan Yemekteyiz yarışmacısı Halil Aksakar, 34 yaşında.

HALİL AKSAKAR NE İŞ YAPIYOR?

Yemekteyiz'in bu haftaki ilk yarışmacısı Halil Aksakar sevkiyat uzmanı olarak görev yapıyor.