Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 1-5 Nisan haftasında yarışacak yarışmacılar yakından takip ediliyor.

Yarışmanın sıkı takipçileri, yarışmacılar hakkında detaylı bilgi öğrenmek için arama motorlarında araştırmalar yapıyor.

Peki Yemekteyiz Efe kimdir? Efe Çelik kimdir kaç yaşında nereli ne iş yapıyor? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ EFE KİMDİR?

Efe Çelik, Çarşamba günü ekranların sevilen yarışma programı ‘Yemekteyiz’in iddialı yarışmacıları arasında yer alacak.

23 yaşındaki Efe, Mersinli bir iletişim fakültesi öğrencisi olarak yemek yapmaya olan tutkusunu ve yeteneğini keşfetmiş bir isim. Kendi tarzını yaratmaktan çekinmeyen ve sıra dışı lezzetlerle masalara renk katan Efe, mutfağın tozunu attırıyor.

Yemekteyiz 1

Yemek yapmaya olan hevesi ve yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Efe Çelik, her seferinde farklı bir lezzet deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Geleneksel Mersin mutfağının yanı sıra kendi özgün tariflerini de programa taşıyacak olan Efe, izleyicileri kendine hayran bırakacak.

Efe Çelik'in yarışmadaki performansı ve tarzı, "Yemekteyiz" izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Çarşamba akşamını heyecanla bekleyen seyirciler, genç yarışmacının hangi lezzet sürprizleriyle karşılarına çıkacağını ve nasıl bir performans sergileyeceğini şimdiden merakla bekliyor.

EFE ÇELİK KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Yemekteyiz'in bu haftaki çarşamba günü yarışmacısı Efe Çelik 23 yaşında ve Mersin doğumlu.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol kimdir kaç yaşında nereli? Meliha Akyol ceza mı aldı? AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol kimdir kaç yaşında nereli? Meliha Akyol ceza mı aldı?

EFE ÇELİK NE İŞ YAPIYOR?

Yemeğe meraklı olan ve genç yaşına rağmen bu hafta 75 bin TL'lik büyük ödülü kazanmaya kararlı olan Efe Çelik henüz çalışmıyor ve iletişim fakültesinde öğrenci olarak yer alıyor.