Dünyaca ünlü büyük yazar Akif Manaf'ın 60'ı aşkın kitabı yayımlandı. Yazarın kitapları 70'ten fazla dile çevrildi. Yazar, 60 yıl önce aile üyeleri doktor olan, kültürlü ve entelektüel bir derginin çocuğu olarak dünyaya geldi. Şimdi bunu bir kenara bırakmanın tam zamanı. Aldığı eğitimler, yazdığı kitaplar, uluslararası bazda kurduğu dernek ve federasyonlar, üstlendiği liderlik bu unsurlar arasında yer alıyor. Peki, Yazar Akif Manaf kimdir? Akif Manaf kaç yaşında nereli ve kitapları

Akif Manaf kimdir?

Küresel toplumun ekonomik, politik ve ideolojik dinamiklerini desteklemek amacıyla ilk olarak siber ekonomi alanında eğitim alarak yüksek lisans ve doktora derecelerini aldı. Daha sonra günümüz insanının psikolojisine baktık.
Durum böyle olmasa bile empatik olmanız gerekir ve bu konuda endişelenmek akıllıca değildir. Hasar görmesi konusunda endişelenmenize gerek olmadığını söylemenizde sorun yok. Öykülerinde varoluşun büyük hazzını, evrensel kesintileri, insani ve insanüstü değerleri okuyucuya hissettiren sıra dışı bir özellik vardır.
Geçici bir bedenin değil, sonsuz manevi varlığının bilincinde olan yazar, insanları bu yöne yönlendirmekte ve bu manevi farkındalıkla insanlığa şunları sunmaktadır: "Ne oluyor - o bu gezegende? Ama siyaset, ekonomi, fikirler ve politikalar. hepsi aynı, dünyada kullanılmıyorlar. Eski yöntemler oradadır, bedensel arşivlerden, ebedi ruhsal varlıkların bilgisinden geçerler. Yani ebedi, hapsedilmiş, zevk ve sevgi dolu varlıklar... İnsan, aydınlanıp bu noktadan hareket etmeye başlayarak hızla gelişerek tüm acılarını toplar ve çözer.
Kitapyurdu.com'da kayıtlı 131 eseri bulunmaktadır.

Akif Manaf kitapları:

• Rüya psikolojisi
• Evrim nedir ve nasıl gelişir?
• Vücudu çalıştırma sanatı

1980 yılında Moskova İktisat Enstitüsü Sibernetik İktisat Bölümü'nden mezun oldu. İktisat ve matematik alanlarında ihtisas yaptı. İktisat alanında yüksek lisansını aldıktan sonra Moskova İktisat Enstitüsü'nde öğretim görevlisi oldu. Felsefe alanında doktorasını (Doktora) 1994 yılında tamamladı.

Yoga ile ilk kez 5 yaşında tanıştı ve ilk Yoga eğitimine 7 yaşında başladı. 14 yaşında düzenli olarak yoga yapmaya başladı. Uzak Doğu felsefelerine ilgi duyarak 1989 yılında Hindistan'a taşındı. Yoga ustalarından eğitim alarak yogi unvanını aldı. Sanskritçe özellikleri. Vedik bilimi ve yoga formülü konusunda bilgili ve uzmandı.

Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala kimdir? Recep Kabala nereli kaç yaşında? Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala kimdir? Recep Kabala nereli kaç yaşında?

Himalayalar'da yaşayan yoga ustalarından eğitim alarak Yoga Sisteminin tüm öğretilerini ve tekniklerini öğrenin. Himalayaların sağlıklı olduğundan emin olun. 1994 yılında Hindistan'da Yoga Akademisi adı verilen yoga eğitim merkezi açıldı. Himalayalarda yaşayan ustası Maha-Vishnu Maheş Yogi'den 1995 yılında Maha Yogi, 2007 yılında Yogacharya ve 2009 yılında Paramahamsa ünvanlarını aldı.

Türkiye'ye geldikten sonra çeşitli üniversite ve kurumlarda eğitimler vermiş olup, halen kurduğu Yoga Akademisi'nde bu eğitimlerine devam etmektedir.

Akif Manaf kaç yaşında?

Akif Manaf'ın kaç yaşında olduğu hakkında bir bilgi yoktur.

Akif Manaf nereli?

Akif Manaf'ın nereli olduğu bilinmiyor.