Geçtiğimiz günlerde Show Tv ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına çıkan Esra isimli bir kadın, evli ve çocuklu olan ünlü şarkıcı Doğuş ile yasak aşk iddialarında bulunmuştu. Dini nikah kıydıklarını öne süren Esra isimli kadın, “Doğuş evliliği için 'Anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum' dedi. Çocuklarına çok düşkün bir baba. Bana 'bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim' demişti” ifadelerini kullanmıştı.

9 yıldır sunucu Hoşkeden Hidayetkızı ile evli olan 2 çocuk babası Doğuş, bu iddiaların ardından ailesi ile birlikte poz vererek, yaptığı paylaşımda hakkında çıkan bu iddiaların yalan olduğu ve avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada yasal yollara başvuracağını belirtti.

GERÇEĞE AYKIRI

Doğuş'un avukatı Feyza Altun, sosyal medya hesabında paylaştığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Didem Arslan Yılmaz'la Asla Vazgeçme isimli programda geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz. Müvekkilimin Alaattin isimli bir menajeri hiçbir zaman olmamıştır. Ayrıca müvekkilim Doğuş Mahir Düz isimli şahsı da tanımamaktadır ve hiçbir şekilde ilişkileri bulunmamaktadır. Programınızda yayınlanan, müvekkilin habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanması; hem kaydeden hem de yayınlayan açısından Türk Ceza Kanununun 133. ve 34. maddeleri ile özel hayatın gizliliğini düzenleyen Kişisel Verileri Koruma Kanununa aykırıdır ve suç teşkil etmektedir."

“SORUMLU OLDUĞU TEK KİŞİ ÇOCUKLARININ ANNESİDİR”

"Müvekkilim Doğuş'un evlilik hayatı ise kendisine özel olup sorumlu olduğu tek kişi de sevip saydığı ve şu an güzel bir evlilik yürüttüğü, çocuklarının annesi olan hanımefendidir. Hanımefendinin isminin zikredilmesi ve çocukların güvenliğini ihlal edecek ve psikolojisini bozacak şekilde yayın yapılması hem müvekkilimin eşinin hem de çocuklarının kişisel haklarına saldırı ve özel hayatlarının gizliliğinin ihlali niteliğindedir. Bu nedenle bu yayınların derhal durdurulmasını talep ederiz. Yukarı açıklanan hususlar sebebiyle tüm yasal işlemleri başlattığımız, müvekkilin kişilik hakkını zedeleyen her türlü söylem ve iftiraya karşı sonuna kadar gideceğimizi kamuoyuna arz ederiz."

Ekranlardaki reyting yarışında nabız yükselecek! Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti’ne rakip geliyor Ekranlardaki reyting yarışında nabız yükselecek! Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti’ne rakip geliyor

“DİNİ NİKAH BİLE KIYDIK”

Didem Arslan Yılmaz'la Asla Vazgeçme programına katılan Esra Hanım, programdaki ifadeleri şunlar olmuştu:

"Doğuş evliliği için 'Anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum' dedi. Çocuklarına çok düşkün bir baba. Bana 'bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim' demişti. Beni gördüğünde çok etkilenmiş sonra da görüşmeye başladık ve sevgili olduk. Doğuş bana 'karıcığım' derdi ve birkaç kez benim evimde kaldı. Doğuş sürpriz yapıp eve hoca getirmiş ve dini nikah bile kıydık.”