Dolar kaç liradan işlem görüyor! 30 Kasım Perşembe güncel Dolar, Euro fiyatı Dolar kaç liradan işlem görüyor! 30 Kasım Perşembe güncel Dolar, Euro fiyatı

Bakanlık açıklamasında, söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığı vurgulanarak, emeklilerin maaşlarını alacakları günlerde herhangi bir değişiklik olmadığı belirtildi.

Emeklilerin maaşlarını alacakları tarihlerin değişip değişmediğiyle ilgili ortaya atılan spekülasyonların ardından yapılan net açıklama, emeklilerin maaş ödeme takviminde herhangi bir değişiklik olmadığını ortaya koydu. Bakanlık, emeklilerin maaşlarını önceki düzenlemeye uygun olarak almaya devam edeceklerini ifade etti. Bu açıklama ile emeklilerin mali durumlarına yönelik olası belirsizlikler ortadan kaldırılmış oldu.

EMEKLİLERİMİZİN AYLIK ÖDEME TARİHLERİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAMIŞTIR

Söz konusu haberlerin basında yer alması üzerine yapıldığı belirtilen bakanlık açıklamasında şu ifadelere yer verildi; "Her ne kadar ilgili haber başlığında emekli maaş tarihlerinin değiştiğinden bahsedilse de emeklilerimizin aylık ödeme tarihlerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumumuzdan emekli aylığı almakta olan vatandaşlarımız daha önceki aylarda olduğu gibi yine aynı günlerde aylıklarını
almaya devam edeceklerdir. Bu itibarla haber başlığında yer alan maaş günlerinin değiştiği ifadesi gerçeği yansıtmamaktadır."