Cilt bakımı insanlar için her zaman önemli bir konu olmuştur. Ancak yeni keşfedilen bir cilt bakım tekniği, geleneksel yöntemleri unutturacak.

Bu yeni yöntem hem cildi yenilemekte hem de eski yanık izlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu formül yıllardır denenip geliştirildi; Cildi canlandırır, taze görünmesini sağlar ve aynı zamanda eski yanık izlerinin giderilmesine de yardımcı olur.

Başta yanık izleri olmak üzere cilt sorunlarına etkili çözüm arayanlar için mucizevi bir yöntemdir.

Düzenli uyguladığınızda eski yanık izleriniz bile kaybolacaktır...

Yanık izleri artık sizi rahatsız etmesin Bu karışımı sürün ve mucizeye tanıklık edin! (2)

YUMURTA YAĞI MUCİZESİ!

Yumurta yağı ciltteki yara izlerinin ve yaşlılık lekelerinin görünümünün azaltılmasında etkili rol oynar. İçerdiği besinler cildi besler ve onarır. Cildin iyileşme sürecini hızlandırır ve yeni, sağlıklı hücrelerin oluşumunu destekler. Bu sayede yanık izlerini ortadan kaldırır.

Cennet hurmasını sakın böyle tüketeyim demeyin! İşte tüketmemeniz gereken cennet hurması.. Cennet hurmasını sakın böyle tüketeyim demeyin! İşte tüketmemeniz gereken cennet hurması..

YUMURTA YAĞININ HAZIRLANIŞI;

Tavaya 3 büyük yumurta koyun. Üzerine 2-3 bardak soğuk su ekleyin. Suyu kaynatın ve 11 dakika kaynatın. Daha sonra yumurtalar soğuduktan sonra soyun ve sarılarını ayırın.

Ayrılmış yumurta sarısına 1 çay kaşığı zeytinyağı ekleyip karıştırın. Daha sonra yanık olan bölgelere uygulayabilirsiniz.