Yalan dizisinde Kadir karakterini canlandıran Feyyaz Duman, başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Feyyaz Duman Yalın dizisinde Kadir karakteri ile herkesi şaşırtıyor. Peki, Yalan Dizisi Kadir kim gerçek adı? Feyyaz Duman kimdir kaç yaşında oynadığı diziler?

Feyyaz Duman kimdir?

1982 Mardin doğumlu olan Duman, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü'nde eğitim aldıktan sonra New York'ta oyunculuk eğitimi alarak kariyerine farklı bir boyut kazandırmıştır.

"Annemin Şarkısı" filmiyle 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Duman, Antalya Film Festivali'ne iki filmle katılan tek erkek oyuncu olma özelliğini de taşıyor. Televizyon kariyerine 2016 yılında "İçerde" dizisiyle başlayan başarılı oyuncu, "Kadın" ve "Baraj" gibi sevilen dizilerde de rol aldı.

Feyyaz Duman'ın yer aldığı diğer yapımlar arasında "Oğlum", "Adım Farah" ve "Yalancılar ve Mumları" bulunuyor. Yalan dizisinde ise Kadir karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Duman'ın performansı merakla bekleniyor

Feyyaz Duman kaç yaşında?

Feyyaz Duman 1982'de doğmuştur ve 2024 yılında 42 yaşındadır.

Fırat İsmail Yeleri kimdir, ne iş yapıyor, neden gündemde? Opet olayı ne? Fırat İsmail Yeleri kimdir, ne iş yapıyor, neden gündemde? Opet olayı ne?

Feyyaz Duman nereli?

Feyyaz Duman aslen Mardinlidir.

Editör: ÖMER YILDIZCI