Dört ay önce Bodrum'da dünyaevine giren sanatçı Ahmet Kural ve avukat Çağla Gizem Şahin, ailelerini genişletecek güzel bir haberle sevenlerini sevindirdi. Türk televizyon ve sinemasının başarılı ismi Ahmet Kural, hayatını avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin ile birleştirmişti. İkilinin mutlu birlikteliği, evliliklerini taçlandıracak bir bebek haberini beraberinde getirdi.

kural2

Soruşturma başlatılan fenomen Özlem Öz sessizliğini bozdu! Takipçilerine sitem etti Soruşturma başlatılan fenomen Özlem Öz sessizliğini bozdu! Takipçilerine sitem etti

 "Çok heyecanlıyız"

Heyecanlarını Instagram hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşan çift, birlikte çektirdikleri neşeli fotoğrafları paylaşarak, "Çok heyecanlıyız" notuyla hamilelik müjdesini verdi. Mihre Mutlu, Özge Can Gürel, Ecem Erkek, Behzat Uygur, Cengiz Bozkurt ve Burak Satıbol gibi ünlü isimler, çifti tebrik etmek için yorumlar bıraktı. Bodrum'da düzenlenen düğünleriyle gündeme gelen çiftin nikah şahitleri Devrim Yakut, Alp Güler ve Berat Bumin olmuştu. Düğüne katılan ünlü isimler arasında Özge Gürel-Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan-Bedri Güntay gibi tanıdık yüzler de yer almıştı. Gelin Çağla Gizem Şahin, Vakko imzalı özel tasarım gelinliğiyle göz kamaştırırken, damat Ahmet Kural da Levon Kordonciyan imzalı şık smokiniyle dikkatleri üzerine çekmişti.