Son günlerde google arama motorlarında T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Kuzucu Hıdır hakkında merak edilenler araştırılıyor. Vatandaşların merak ettiği isim hakkındaki detayları haberimizde araştırdık. Peki, T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Kuzucu Hıdır kimdir? Elvan Kuzucu Hıdır kaç yaşında nereli? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.... 

T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Kuzucu Hıdır kimdir?

Elvan Kuzucu Hıdır, 1992 yılında Aksaray’da doğdu. Meram Fen Lisesinden mezun olduktan sonra, burslu olarak Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimine başladı ve burada Robotik Kulübü başkanlığı yaptı. 2015 yılında Yüksek Onur derecesiyle lisans öğrenimini tamamladı. Yüksek lisans eğitimine aynı üniversitenin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde devam etti. Bu süreçte Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermaye Desteği almaya hak kazandı ve ayrıca TÜBİTAK tarafından yurt içi yüksek lisans bursu aldı. Yüksek lisansını 2017 yılında Yüksek Şeref ile tamamladı. Doktora eğitimine ise aynı yıl İTÜ Elektronik ve Bilişim Mühendisliği Bölümünde araştırma görevlisi olarak başladı. Doktora sürecinde TÜBİTAK tarafından yurt içi doktora bursu almaya hak kazandı. Halen doktora tezi çalışmalarına devam eden Hıdır, tezini 5G ve Güvenli İletişim Sistemleri Tasarımı Ötesi konusunda yapıyor. Ayrıca çeşitli araştırma projelerinde görev aldı, uluslararası akademik dergilerde makaleleri yayımlandı ve konferanslara katıldı. TEKNOFEST yürütme kurulu üyesi olarak 2018 yılından bu yana görev almakta olup, 2022'den bu yana T3 Vakfı mütevelli heyeti ve yönetim kurulu üyesidir. Temmuz 2023'ten beri ise T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Elvan Kuzucu Hidir

Sanatçı Ayten Gökçer'in çocukları kimler? Ayten Gökçer'in kaç çocuğu var? Sanatçı Ayten Gökçer'in çocukları kimler? Ayten Gökçer'in kaç çocuğu var?

Elvan Kuzucu Hıdır kaç yaşında? 

Elvan Kuzucu Hıdır, 1992 yılında doğmuş olup 32 yaşındadır. 

Elvan Kuzucu Hıdır nereli?

Elvan Kuzucu Hıdır, Aksaray'da dünyaya gelmiştir