21 yaş altı kategorisinde Avrupa Gençler 3 Bant Bilardo Şampiyonası'nda milli sporcumuz Seymen Özbaş, finalde Amir Ibraimov'u yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Bu gurur verici başarı, Özbaş'ın azmi ve yeteneğinin bir kanıtı olarak göze çarpıyor. Peki, Seymen Özbaş kimdir kaç yaşında aslen nereli? Seymen Özbaş başarıları? İşte cevapları...

Seymen Özbaş kimdir?

21 Ocak 2005 doğumlu olan Seymen Özbaş, bilardo sporuna erken yaşta başladı. 14 yaşında Türkiye Bilardo Gençler Şampiyonu olma başarısını gösterdi. Bilardo efsanesi Semih Saygıner'in koltuğuna aday olarak gösterilen Özbaş, Sakarya Ozanlar Anadolu Lisesi'nde öğrenimine devam ediyor.

CHP Eski Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk kimdir? Ali Rıza Öztürk kaç yaşında nereli eşi kim? CHP Eski Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk kimdir? Ali Rıza Öztürk kaç yaşında nereli eşi kim?

Avrupa Şampiyonluğu Yolunda

Seymen Özbaş, İspanya'da düzenlenen Avrupa Gençler 3 Bant Bilardo Şampiyonası'nda finale kadar uzanan muhteşem bir performans sergiledi. Finalde Amir Ibraimov'u yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Aynı kategoride milli sporcularımız Denizcan Akkoca ve Mustafa Oğuz Ceylan ise üçüncülük elde ederek kürsüye çıkarak başarıyı taçlandırdılar. 17 yaş altı kategorisinde Türkiye'yi temsil eden Muhammed Emin Atabey de bronz madalya kazandı.

Başarının Ardındaki Sır

Seymen Özbaş'ın başarısı, disiplinli çalışmasının ve azminin bir sonucudur. Küçük yaşta başladığı bilardo sporunda kendini geliştirmeye devam eden Özbaş, gelecek vadeden bir sporcu olarak dikkat çekiyor.

Seymen Özbaş kaç yaşında?

Seymen Özbaş 21 Ocak 2005 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 19 yaşındadır.

Seymen Özbaş aslen nereli?

Seymen Özbaş'ın aslen nereli olduğu hakkında bir bilgi yoktur.