Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında?

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona bomba gibi başladı. Birbirinden yetenekli yarışmacılarının yer aldığı programda Meriç Tümen muhteşem bir performans sergileyerek ‘’Dön Beri Dön Beri Yüzün Göreyim’’ türküsünü seslendirdi. Peki, Sen Türkülerini Söyle Meriç Tümen kimdir kaç yaşında evli mi? Meriç Tümen aslen nereli?

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE MERİÇ TÜMEN KİMDİR?

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona başladı. Programda birbirinden yetenekli toplamda 16 yarışmacı yer almaktadır.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla'nın yaptığı "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürileri ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan’dır.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacıları gecenin birincisi olmak ve "süper final"de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergilemektedirler.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Meriç Tümen, ‘’Dön Beri Dön Beri Yüzün Göreyim’’ türküsünü seslendirdi.

MERİÇ TÜMEN KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Meriç Tümen, bekardır.

MERİÇ TÜMEN ASLEN NERELİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Meriç Tümen aslen Vanlıdır.

Ayrıntılar gelecek….

Editör: Büşra Çinkaya