Giresunspor Başkan Adayı Emin Eltuğral kimdir ne iş yapar? Giresunspor Başkan Adayı Emin Eltuğral kimdir ne iş yapar?

Atatürk'ün amcasının kırmızı hafız Mehmet Emin Efendi'nin torunu olan Selin Söğütlügil hakkında arama motorlarında sık sık araştırmalar yapılıyor. Vatandaşlar Atatürk'ün yaşayan bir akrabası olup olmadığı hakkında çeşitli iddialarda bulunuyor. Peki, Selin Söğütlügil Atatürk'ün neyi? Selin Söğütlügil kimdir ve kiminle evli? Selin Söğütlügil soy ağacı

Seyin Söğütlügil kidmir?

Selin Vüsat Söğütlügil, 6 Haziran'da Amerika Birleşik Devletleri'nin Michigan eyaletinin Lansing şehrinde doğdu. Hayrettin Oytun Söğütlügil ile Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün amcası Hayrettin Oytun Söğütlügil ve Leyla Barlas Söğütlügil kızıdır (bkz. Atatürk'ün şecere).
Türkiye'de Şişli Terakki Lisesi'nden ve Amerika Birleşik Devletleri'nde St. Charles Lisesi'nden mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde New York Fashion Institute of Technology'de ve Mimar Üniversitesi Sinan'da sanat tarihi okudu. 2017 yılında Londra, İngiltere'deki Regents Üniversitesi Film, Medya ve Drama Fakültesi'nde Senaryo Yazarlığı ve Film Prodüksiyonu alanında yüksek lisansını olağanüstü bir başarıyla tamamladı. 2018 yılından bu yana Amerika Birleşik Devletleri'nde edebiyat yazarlığı alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. / Oxford Üniversitesi / Kelogg Edebiyat Sanatları Okulu.
Oxford Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi sırasında yazdığı film ve tiyatro senaryolarının yanı sıra Türkiye/Optimist Media Group'a bağlı Gentleman Magazine ve Türkiye/Mag Media Group'a bağlı Mag Magazine'de yazar olarak çalıştı. şu anda Mag Media Group'un Avrupa temsilcisidir. Bu şekilde yazılmıştır. 2019 yılında Ayvansaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Bölümü'nde Yönetim ve Marka Stratejileri alanında yüksek lisans öğretmenlik görevine ek olarak, 2020 yılında Regents University London'da akademisyen/mentor olarak çalışmaya başlamıştır.

Halen geliştirdiği projelerle bu oyuna yatırım yapma idealinin peşinde koşuyor. HeforShe organizasyonu, Omurilik Yaralanmaları Derneği ve Unicef ​​için dünya çapında bağış toplama faaliyetleri; Kansersiz Yaşam Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Akut Derneği ve Türkiye H.M.G.Ş.D Yetimler Derneği bu yıl uluslararası alanda düzenlendi. Yüzme ihtisas kulübünün eski yüzücüsü Söğütlügil; Greenpeace, Harrodian Okul Komitesi, Türk Kansersiz Yaşam Derneği, Türkiye Akut Derneği, Engelli Türk Savaş Gazileri, Şehit Dul ve Yetimler Derneği, İngiltere Sahra Okçuluğu Derneği, Sentient Yelken Takımı, Unicef ​​üyesidir. ve Regents Üniversitesi. Spor takımı. Yurt fikrinin burada ve şimdi iyi bir fikir olduğunu söylemek yanlış olmaz; Söğütlügil'in edebi eserlerine ilham kaynağı olmuştur. Tanpınar'ın, Neruda'nın, Marquez'in, Proust'un ışığı; Duygu dünyasının bir yerinde yaşadıklarınız. Yazı dilinin ön planda olduğu varoluşçu ve romantik üslupla yarattığı Kanatlarım Aşktan / 2015 ve Mavi Yağmur / 2016 adlı eserleri Alfa Yayınları Mona Kitap tarafından ayrıca okurlarıyla birlikte yayımlanıyor. şiir ve kurgu aileleri, marka yönetimi, senaryo yazarlığı, belgesel ve kurgu dışı. Bu alanlardaki faaliyetlerini, uyarlama senaryo serisiyle kurduğu İngiltere'deki Simurg Sanat Evi'nde sürdürmektedir.
20 Mayıs 2017 tarihinde Çin'de gerçekleştirilen Çin Seddi Maratonu'nda Kansersiz Yaşam Derneği'nin bir projesi olarak hayata geçirildi. Çocuk Onkoloji Hastanesi için; “Çocuklar Yaşamalı” yardım kampanyasını geliştirdi ve bu amacını Dünyanın En Zorlu Maratonunda temsil etti; "Tarihte Çin Seddi'ni aşan ilk Türk kadın atlet" unvanına layık görüldü.
Selin Söğütlügil; Ürünün yeni bir versiyonunu satın almak iyi bir fikirdir ve iyi bir şeydir. Bir kadının hayatında var olan ve her şeyden önce “Anne”nin mutluluğudur.

Seyin Söğütlügil kaç yaşında?

Seyin Söğütlügil'in kaç yaşında olduğu hakkında bir bilgi yoktur.

Seyin Söğütlügil kiminle evli?

Seyin Söğütlügil'in kiminle evli olduğu bilinmiyor.

Seyin Söğütlügil Atatürk'ün neyi?

Seyin Söğütlügil Atatürk'ün amcasının torunudur.