Pençe- Kaplan Operasyonunda şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş hakkında merak edilenler google arama motorlarında araştılıyor. Şehit Mustafa Özkardeş hakkında merak edilenler haberimizde. Peki, Şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş kimdir aslen nereli kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.... 

Alper Yeğin kimdir nerenin başkan adayı? Alper Yeğin nereli, kaç yaşında, mesleği? Alper Yeğin kimdir nerenin başkan adayı? Alper Yeğin nereli, kaç yaşında, mesleği?

Şehit Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş kimdir? 

Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş, vatanı için görev yaparken Pençe-Kaplan Harekatı bölgesinde yaşanan araç kazası sonucunda şehit olmuştur. 39 yaşında olan şehit Mustafa Özkardeş, Kütahya'nın Altıntaş ilçesine bağlı Gecek köyünde yaşamaktaydı. Acı haber, ailesinin yaşadığı köye ulaşmış ve bu haberle birlikte ailenin yürekleri paramparça olmuştur. Babası Necmettin ve annesi Necla Özkardeş çifti, oğullarının şehadet haberini aldıklarında büyük bir üzüntüyle karşılaşmış, gözyaşlarına boğulmuşlardır. Mustafa Özkardeş, yaklaşık 6 yıldır Piyade Sözleşmeli olarak Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapmaktaydı.

Şehit Mustafa Özkardeş

Mustafa Özkardeş aslen nereli? 

Şehit Mustafa Özkardeş, Kütahyalıdır. 

Mustafa Özkardeş kaç yaşında?

Mustafa Özkardeş, 39 yaşındadır.