Ünlü tiyatro sanatçısı  Ayten Gökçer'in yaşamını yitirmesi, kamuoyunu derinden sarstı. Kendisi gibi oyuncu olan Cüneyt Gökçer'in de eşi olan başarılı ismin özel yaşamına dair merak edilenler araştırılıyor. Çiftin, mutlu evliliklerinin ardından özel yaşamına dair çocukları kamuoyunda araştırılmakta. Ayten Gökçer'in çocukları hakkındaki bilgileri sizler için haberimizde cevaplandırdık. Peki, Sanatçı Ayten Gökçer'in çocukları kimler? Ayten Gökçer'in kaç çocuğu var? Ayten Gökçer'in kızı Aslı Gökçer Oba kimdir, kaç yaşında gibi soruların detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

Sanatçı Ayten Gökçer'in çocukları kimler?

Türk sanat camiasında başarılı yapımlarla adını tiyatro sanatında altın harflerle kazıyan Ayten Gökçer'in 84 yaşında yaşamını yitirmesi, sevenlerini yasa boğdu. Başarılı tiyatro sanatçısının başarılarla dolu yaşamının ardından yer aldığı yapımlar onun ismini yaşatacak. Kendisi gibi başarılı tiyatro sanatçısı olan Cüneyt Gökçer'in de eşi olan Ayten Gökçer, özel yaşamında da mutlu bir evlilik yaşadı. Çiftin, Aslı Gökçer Oba adında bir kızı var. 

Aslı Gökçer Oba ise,annesinin acı haberini "çok kırık kalbimiz" diyerek şu sözlerle duyurdu: "Kafa tuttuğu hastalığın, kafası bile yerinde değilken... En yakınlarımızı bile inandıramadık hastalığına çünkü zekası her şeyin önüne geçti. Son zamanlara kadar şaşırttı, kahkahalara boğdu yetmez gibi akıl verdi. Bu sefer gitmeyi seçti. Çok sevdik seni annem" 

Tyson Fury'yi yenen boksör Oleksandr Usyk kimdir kaç yaşında nereli? Tyson Fury'yi yenen boksör Oleksandr Usyk kimdir kaç yaşında nereli?

Asli Oba

Ayten Gökçer'in kaç çocuğu var?

Türk tiyatrosu ve sinemasının usta isimlerinden Ayten Gökçer, 84 yaşında hayatını kaybetti. Usta tiyatrocu Ayten Gökçer'in cenazesinin 15 Mayıs Çarşamba günü öğle namazının ardından İstanbul'da Zincirlikuyu Mezarlığı'nda eşi Cüneyt Gökçer'in yanına defnedileceği öğrenildi. Ayten Gökçer'in başarılarla dolu yaşamının ardından kaç çocuğunun olduğu da ünlü ismi sevenler tarafından merak edildi. Ayten Gökçer ve Cüneyt Gökçer'in Aslı Gökçer Oba adından bir kızları bulunuyor. 

Aslı Gökçer Oba kimdir? 

Türk sanat camiasında sayısız başarılı işlerin sahipleri olan Ayten Gökçer ve Cüneyt Gökçer'in kızları olan Asli Gökçer Oba'nın kim olduğu merak ediliyor. Aslı Gökçer Oba'nın Kerem Oba ile evli olduğu biliniyor. Çiftin  Efe Rıza Zorlu Oba ve Yonca Oba isimli iki çocuğu bulunuyor.