Reinanın sahibi olan Mehmet Koçarslan, 1958 yılında doğmuştur ve aslen Tuncelilidir. 20 yıldan fazla süredir Müge Koçarslan ile evli olan Mehmet Koçarslan, Beşiktaş'ta yanan Masquerade Club'ün de sahibidir. Peki, Reinanın sahibi Mehmet Koçarslan kimdir, kaç yaşında? Mehmet Koçarslan nereli eşi kim? İşte cevapları...

Mehmet Koçarslan kimdir?

İstanbul'un sosyal hayatında tanınan bir isim olan Mehmet Koçarslan, aslen Tunceli'lidir ve 1958 yılında doğmuştur. Mehmet Koçarslan, 20 yılı aşkın süredir Müge Koçarslan ile evlidir ve bu birlikteliklerinden üç kız çocuğu sahibidir.

Muslera'nın kız kardeşi kimdir? Muslera'nın kardeşi var mı? Muslera'nın kız kardeşi kimdir? Muslera'nın kardeşi var mı?

İstanbul'da uzun yıllar kömürcülük yapan Mehmet Koçarslan, aile işi olan kömürcülüğün yanı sıra ithalat işleriyle de uğraşmıştır. Daha sonra gece kulübü sektörüne ilgi duymaya başlayan Mehmet Koçarslan, Laila'nın yanında Reina adını verdiği bir gece kulübü açmıştır. Reina'ya yapılan saldırılar sonrasında adı sıkça gündeme gelmiştir. Mehmet Koçarslan, kızıyla olan bağını vurgulayarak gece kulübünün adını kızının adıyla ilişkilendirmiştir. Bu durumu, Amerikalı bir arkadaşından esinlendiğini ve "Reina" kelimesinin İspanyolca'da "kraliçe" anlamına geldiğini belirtmiştir.

Eşinden ayrı yaşayan Mehmet Koçarslan, yılın altı ayını eşi Müge Koçarslan ile geçirirken, diğer altı ayını yalnız geçirmektedir.

Mehmet Koçarslan kaç yaşıdna?

Mehmet Koçarslan 1958 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 66 yaşındadır.

Mehmet Koçarslan aslen nereli?

Mehmet Koçarslan aslen Tuncelilidir.

Mehmet Koçarslan eşi kim?

Mehmet Koçarslan 20 yıldan fazla süredir Müge Koçarslan ile evlidir.