Polatlı Belediyesi, "Ramazan Berekettir" sloganıyla düzenlediği Gönül Sofrası etkinliği kapsamında, mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Bu etkinlik, 2 Nisan Salı günü Zafer Mahallesi Zafer Parkı yanında gerçekleşecek.

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Polatlı'da düzenlenen Gönül Sofrası etkinliği, mahallelilerden yoğun ilgi görüyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük beğeni toplayan etkinlik, mahalle sakinlerini bir araya getirerek dayanışma ve birlik ruhunu pekiştiriyor.

Polatlı’da Gönül Sofrası Zafer Mahallesinde Buluşacak (2)

Her yıl ramazan ayında birbirinden çeşit yemeklerle Polatlı Belediyesi mahallelilerin sofrasına misafir oluyor. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın da katılım sağladığı Gönül Sofrasına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Gönül Sofrası etkinliği, 2 Nisan Salı günü saat 18:30'da Zafer Mahallesi Zafer Parkı yanında gerçekleşecek. Polatlı Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan bu etkinlik, mahalle sakinlerine Ramazan ayının bereketini ve paylaşma kültürünü yaşatmayı amaçlayarak büyük beğeni topluyor.

POLATLI BELEDİYESİNDEN VATANDAŞLARA DAVET

Polatlı Belediyesi sosyal medya hesabından 2 Nisan Salı günü Gönül Sofrası’nın Zafer Mahallesinde olacağını duyurarak vatandaşları davet etti.

Polatlı Belediyesi; “Gönül Soframızda Yarın Zafer Mahallemizde kıymetli hemşehrilerimizle buluşuyoruz.

2 Nisan Salı

Zafer Parkı / Zafer Mahallesi

18.30

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Naci Bayav'ı ağırladı Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Naci Bayav'ı ağırladı

Tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” Dedi.

Polatlı’da Gönül Sofrası Zafer Mahallesinde Buluşacak (1)-1

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ