Özlem Demirdöven, genç yaşına rağmen hem bir yazar hem de başarılı bir yemek bloggerı olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Boşanma sürecinin ardından hayatına güçlü bir şekilde devam eden Demirdöven, mutfaktaki yetenekleriyle birçok kişiye ilham vermeye devam ediyor. Cheli Tadında isimli kitabı ve blogu ile lezzet dolu tariflerini paylaşmaya devam eden Özlem, takipçilerine yeni lezzetler ve keyifli anlar sunuyor.  Peki, Özlem Demirdöven eşi kim, neden ayrıldı?

Özlem Demirdöven kimdir?

1993 doğumlu olan Özlem Demirdöven, Türkiye'nin genç ve yetenekli yemek bloggerlarından biridir. İstanbul doğumlu olan Demirdöven, gastronomi dünyasında kendine has bir yer edinmiştir. Aynı zamanda bir yemek kitabı yazarı olan Demirdöven, "Cheli Tadında" isimli kitabıyla okurlarını mutfağına davet ediyor. Kitabının önsözünde samimi bir dille, "Yazdıklarım mutfağıma seni davetimdir. Unutma ki yazacakların da senin bana ve sevdiklerine davetiyendir. Davetiyemi aldın ve geldin. Hoş geldin. Davetiyeni aldım. “Çayı koy geliyorum.” Eminim hoş bulacağım. Hadi öyleyse defterler açılsın, fırınlar ısıtılsın. Çaylar kahveler yapılsın. Denenecek çok tarif, tadı çıkarılacak pek çok an ve paylaşılacak nice lezzetler, sohbetler kareler var…" ifadelerine yer vererek okuyucularıyla duygusal bir bağ kurmayı başarmıştır.

Özlem Demirdöven eşi kim, neden ayrıldı?

Son zamanlarda Özlem Demirdöven’in hayranları ve sosyal medya takipçileri arasında en çok merak edilen konulardan biri, onun İsmail Kök yani eşinden ayrılıp ayrılmadığıydı. Özlem, Instagram kullanıcı adını yalnızca kendi soyadıyla güncelleyerek takipçilerinin dikkatini çekti. Eşi bir asker olan Demirdöven, evlilikleri süresince şehir şehir dolaşmak zorunda kaldıkları için uzun süre ayrı kalıyordu. Herkesin dikkatini çeken aynı tonlarda mavi gözlere sahip çift, mutlu birliktelikleriyle tanınıyordu. Ancak, beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldılar.

Boşanmanın ardından Özlem Demirdöven, kendi ayakları üzerinde durarak yemek bloggerlığı kariyerine devam etmeye karar verdi. Sosyal medyada ve blogunda paylaştığı yemek tarifleri ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Demirdöven, kendine özgü tarzı ve lezzetli tarifleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Özlem Hanım, yemek yapmanın ve tariflerini paylaşmanın kendisi için bir tutku olduğunu belirtiyor. 

Ömer Çelik'in kaç çocuğu var? Ömer Çelik aslen nereli? Ömer Çelik'in kaç çocuğu var? Ömer Çelik aslen nereli?

Kaynak: Haber Merkezi