Türk televizyon dünyasının sevilen yüzlerinden Gülşah Çomoğlu'nun hayat arkadaşı Gökhan Günal, başarılı bir iş insanıdır. 2018 yılında dünyaevine giren çiftin, Peri adında bir kızları bulunmaktadır. Peki, Oyuncu Gülşah Çomoğlu'nun eşi kimdir? Gülşah Çomoğlu eşi Gökhan Günal kimdir?

Gülşah Çomoğlu eşi Gökhan Günal kimdir?

Gökhan Günal, kariyerine özel sektörde yönetici olarak başlamış ve farklı şirketlerde önemli görevler üstlenmiştir. İş hayatındaki başarılarıyla tanınan Günal, aynı zamanda eşi Gülşah Çomoğlu'na her zaman destek olmuş ve onun kariyerinde önemli bir rol oynamıştır.

Çiftin mutlu evliliği, Gülşah Çomoğlu'nun 2024 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybetmesiyle son bulmuştur. Gökhan Günal, eşinin vefatının ardından derin bir üzüntü yaşarken, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla sevenlerini bilgilendirmiştir.

Merve Dizdar eski eşi kim? Gürhan Altundaşar kimdir nereli? Merve Dizdar eski eşi kim? Gürhan Altundaşar kimdir nereli?

Gökhan Günal, Gülşah Çomoğlu ile olan evliliği boyunca her zaman sevgi dolu bir eş ve baba olmuştur. Eşinin vefatının ardından da kızları Peri'ye olan sevgisi ve desteğiyle örnek bir baba olmaya devam etmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi