31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nin sonuçları ilgiyle takip ediliyor. 

Tarihçi Yazar Said Alpsoy kimdir? Said Alpsoy kaç yaşında nereli ve nerede yayın yapıyor? Tarihçi Yazar Said Alpsoy kimdir? Said Alpsoy kaç yaşında nereli ve nerede yayın yapıyor?

En merak edilen yerlerden biri de Antalya'nın Alanya ilçesi...

Peki Osman Tarık Özçelik kimdir? Antalya Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik kaç yaşında, nereli ve ne kadar oy aldı? İşte detaylar...

OSMAN TARIK ÖZÇELİK KİMDİR?

Alanya'nın yetiştirdiği değerlerden biri olan Osman Tarık Özçelik, 1 Kasım 1962 tarihinde Alanya'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Alanya'da başarıyla tamamlayan Özçelik, eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde devam etti ve 1985 yılında kimya mühendisi olarak mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından tarım, turizm ve sağlık alanlarında çeşitli faaliyetlerde bulunan Özçelik, kendi topraklarında ve iş hayatında iz bırakmış bir isimdir.

Ailenin temel direği olan Özçelik, evli ve 2 çocuk babasıdır. Hem iş dünyasındaki başarılarıyla hem de aile hayatındaki sevgi ve sorumlulukla örnek bir kişiliğe sahiptir.

ANTALYA ALANYA BELEDİYE BAŞKANI OSMAN TARIK ÖZÇELİK KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Osman Tarık Özçelik 1 Kasım 1962 tarihinde Antalya'nın Alanya ilçesinde dünyaya gelmiştir ve Alanya'da büyümüştür.

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik 2024 yılı itibarıyla 62 yaşında bulunuyor.

OSMAN TARIK ÖZÇELİK NE KADAR OY ALDI?

Antalya'nın Alanya ilçesinde oy sayımı tamamlandı ve sandıkların yüzde 100'ü açıldı.

Henüz resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Osman Tarık Özçelik yüzde 45.32 oy oranına ulaştı ve Alanya'da 79 bin 986 kişinin oyunu alarak belediye başkanı seçildi. 

Osman Tarık Özçelik'in başkanlığının kesinleşmesi için Yüksek Seçim Kurulu'nun kesin sonuçları ilan etmesi bekleniyor.