Survivor All Star’a gitmeye hazırlanan Nagihan Karadere, ülke gündemine oturan Dilan Polat hakkında şok ifadelerde bulundu. Dilan Polat'ın yemek yemediğinden kaynaklı olarak bağışıklık sisteminin çöktüğü iddia edilmişti. Polat'ın sağlık durumuyla ilgili gelişmeyi duyan Nagihan Karadere ise sosyal medya hesabından bir yorumda bulundu.

Kızılcık Şerbeti'ne Ajda Pekkan sürprizi! Konuk oyuncu olarak kadroda Kızılcık Şerbeti'ne Ajda Pekkan sürprizi! Konuk oyuncu olarak kadroda

"Acite etmeyin şunları ya ne garibanlar var"

Karadere, paylaştığı ifadelerde şu cümleleri kullandı: "Beter olsun bunlar iyi günleri. Altın tozu içemediğinden çökmüştür metabolizması. Aaa pardon telefonu yok elinde story çekip hava atamıyor o da olabilir. Acite etmeyin şunları ya ne garibanlar var, bunlara mı acıyacağız? Beter olsun dolandırıcılar" dedi.

Ne Olmuştu?

1 Kasım tarihinde İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenmiş olan operasyonda, Dilan-Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alınmıştı. Aynı zamanda 43 adrese de eş zamanlı olmak üzere operasyon düzenlenmişti.