Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamak için çalışmalarını yapmaya devam ediyor. Mamak'a açılan yeni devlet hastanesi adeta Ankara'nın yükünü aldı. Başkan Köse, dün akşam saatlerinde Mamak'ta bulunan devlet hastanesine kısa bir ziyaret gerçekleştirerek acil de muayene olan hemşehrileri ile kısa bir sohbet etti.

MURAT KÖSE'DEN MAMAK DEVLET HASTANESİ'NE ZİYARET

Murat Köse, Mamaklı vatandaşların sorunlarını gece gündüz demeden dinlemeye devam ediyor. 4.5 yıldır Mamak'a kattığı güzel projelerin yanı sıra bir çok vatandaşında sorunlarını çözüme kavuşturdu. Seçimlere kısa bir süre kala Köse, tekrardan aday olup olmayacağı merakla bekleniyor. Murat Köse'nin Mamak'a kattığı yatırımlar sayesinde ilçeyi daha yaşanışabilir hala getirdi.

Köse, sosyal medya hesabından Mamak Devlet Hastanesi'ni ziyaretini bir video ile paylaştı.

Murat Köse, "Gecenin bu vakti hemşerilerimiz evlerinde istirahat ediyor elbette. Bir de gecenin bu vaktinde, bir şekilde hastalanıp hastaneye muayene olmaya gelenler var. Mamak Devlet Hastanesini ziyaret ederek acile gelen hastalarla ve aileleri ile muhabbet ederek bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduk. Doktorlarla ve Sağlık çalışanları ile de sohbet ettik. Rabbimden şifa diliyorum."  paylaşımını yaptı.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, STK temsilcileriyle bir araya geldi: Yeniden göreve talibim Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, STK temsilcileriyle bir araya geldi: Yeniden göreve talibim

HABER: ÖMER YILDIZCI