Giresunspor Başkan Adayı Emin Eltuğral kimdir ne iş yapar? Giresunspor Başkan Adayı Emin Eltuğral kimdir ne iş yapar?

Güvensan Tessis Hizmetleri Ceo'su olan Münteha Adalı, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi'nin düzenlediği "Büyük Kadın Dayanışması" toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Peki, Münteha Adalı kimdir? Münteha Adalı nereli kaç yaşında mesleği?

Mühteha Adalı kimdir?

Münteha Adalı, Siverek'te doğup büyüyen ve bugün başarılı bir girişimci ve melek yatırımcı olarak karşımıza çıkan ilham verici bir isim. Hayatının her aşamasında engelleri aşarak ilerleyen Adalı, hikayesini ve deneyimlerini paylaşarak birçok kişiye ilham kaynağı oluyor.

1964 yılında Siverek'te doğan Adalı, Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1987-1996 yılları arasında Yapı ve Kredi Bankası'nda Dış İşlemler Departmanı'nda çalıştı. Bankada çalıştığı süre boyunca kendi işini kurma hayalini her zaman canlı tuttu.

1992 yılında eşi ve 5 arkadaşıyla birlikte Endüstriyel Temizlik Makineleri'nin ithalatı ve satışı amacıyla bir firma kurdu. 1996 yılında ise şirkete ortak olarak katıldı ve hizmet bölümüne ağırlık verildi.

Adalı, iş hayatındaki başarılarını sosyal hayatta da sürdürdü. 2004 yılında Kadın Girişimcileri Derneği'nin üyesi oldu ve 2009-2010 yılları arasında ise TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'nda üyelik yaptı.

Mühteha Adalı mesleği ne?

Evli ve iki çocuk annesi olan Adalı, girişimciliğin yanı sıra melek yatırımcılık da yapıyor. Kendi tecrübelerini ve bilgilerini yeni girişimcilere aktararak onların başarılarına katkıda bulunuyor.

Münteha Adalı'nın hikayesi, engellerin bile aşılabileceğini ve hayallerin gerçek olabileceğini gösteriyor. Kendini geliştirmeye ve pes etmemeye özen gösteren Adalı, birçok kişiye ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Mühteha Adalı kaç yaşında?

Mühteha Adalı 1964'de doğmuştur ve 2024 yılında 60 yaşındadır.

Mühteha Adalı nereli?

Mühteha Adalı aslen Şanlıurfa Sivereklidir.