Sağlıklı ve doğal bir şekilde göbek eritmek için bu karışım ile kısa sürede kilo verebileceksiniz! Sumaklı yoğurt nasıl yapılır? Sumak çayı zayıflatır mı? Sumaklı yoğurt ile etkili zayıflama kürü tarifi.  Sumak ve yoğurt karışımı zayıflatır mı? Yoğurt ve sumak karışımı ne işe yarar? Göbek yağlarından nasıl kurtuluruz? Göbek yağları en hızlı nasıl erir? Göbek en hızlı nasıl gider?

 

GÖBEK YAĞLARINDAN NASIL KURTULURUZ? GÖBEK YAĞLARI EN HIZLI NASIL ERİR?

Bazı etkili egzersiz hareketleri ve spor salonuna gitmeden evde yapacağınız sağlıklı bir diyet ile etkili bir şekilde kilo vermeniz mümkün. Evde kendi başınıza kilo vermeye çalışırken seçebileceğiniz doğal besinlerle zayıflama kürlerini uygulamanın elbette mucizevi faydaları var. Kilosundan şikayet etmeden sadece belirli bölgelerdeki yağları eritmek için uygulanan sağlıklı zayıflama kürleri arasında en çok tercih edileni göbek eritmeye yönelik olanlardır. Diğer bölgelere göre eritilmesi biraz daha zor olan göbek eritilerek uygulanması önerilen sumaklı yoğurt ile olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

SUMAK VE YOĞURT KARIŞIMI ZAYIFLATIR MI?

Hem sağlık hem de kilo verme açısından faydalı olan sumak baharatı ile çeşitli ev tariflerini uygulayabilirsiniz. Sumak çayı veya yoğurtlu sumak kürü şeklinde tüketebileceğiniz bu baharat ile faydalı sonucu kısa sürede görebilirsiniz. Organizmanın toksinlerden arınmasına yardımcı olan bu karışım sayesinde fazla yağlarınızı mum gibi eriteceksiniz. Peki göbek eritme için uygulanan sumak yoğurdu küründe nelere dikkat edilmelidir? Salatalara lezzet veren sumak iştah açıcı özelliği ile bilinse de hazmı kolaylaştırdığı için diyette tercih edilebilecek besinlerden biridir. Kan şekeri dengesinin sağlanması nedeniyle artan ve azalan tatlılık kaybolabilir. Özellikle tatlı krizi yaşayan kişilerde büyük bir işlevi olan sumak, aşırı yeme isteğini önleyerek kilo vermeyi kolaylaştırır. Oldukça doyurucu olan sumak, sindirim işlevi sayesinde dengeli bir kalori alımı sağlar.

GÖBEK ERİTEN SUMAK VE YOĞURT KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Sumak ve yoğurt gibi iki farklı mucizevi besin olan bu malzemeleri yemekten sonra tükettiğinizde şişkinlik sorununu ortadan kaldırıyor ve bağırsakların daha düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Kronik mide ağrısı yaşayan kişiler bu karışımı tüketmeden önce bir uzmana danışmalıdır. Bu karışım düzenli tüketildiğinde ayda 7 kilo vermenize yardımcı olur. Mide sorunu haricinde kronik rahatsızlığı olan kişilerde doktor ve diyetisyenlerine danışmadan bu tür tarifleri tüketmemelidir. Özellikle yoğurdun içerisinde bulunan asetik maddeler bel ve kalça bölgesindeki yağlardan daha hızlı kurtulmanıza yardımcı olur. Sumak tokluk hissi sayesinde gün boyu aç kalmanızı engeller. Yoğurt içerisinde barındırdığı proteinler sayesinde gün teknesi sizi enerjik tutar.

MALZEMELER:

Ev yapımı 1 kase yoğurt,

1 tatlı kaşığı sumak,

1 dilim limonun suyu

SUMMAK YOĞURT LİMONLU TARİFİ

Gribe İyi Gelen 5 Çay: Şifa Dolu Bitki Çayları ile Rahatlama Gribe İyi Gelen 5 Çay: Şifa Dolu Bitki Çayları ile Rahatlama

Yukarıdaki belirtilen malzemeleri kasede karıştırın ve yatmadan 30 dakika önce yiyin. Sumak yoğurt kürünü denedikten sonra 1 bardak ılık suyu yavaş yavaş için. Gün içinde bu karışım ile beslenmenizi destekleyecek, acıktığınızda akşam yemeklerinden 1 saat önce tüketebilirsiniz.

DOKTORUNUZA DANIŞMADAN TÜKETMEYİNİZ !