Ünlü spiker Melih Gümüşbıçak hakkında araştırmalar yapılıyor. 

Melih Gümüşbıçak hakkında bilgi sahibi olmak isteyen internet kullanıcıları araştırmalarını sıklaştırdı. 

Peki Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor? İşte detaylar...

MELİH GÜMÜŞBIÇAK KİMDİR?

Melih Gümüşbıçak, Türk spor medyasının önde gelen isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ankara 50. Yıl Lisesi'nden mezun olduktan sonra iktisat ve siyasal bilgiler öğrenimi gören Gümüşbıçak, kariyerine TRT'de spor programları sunarak başladı.

TRT'deki başarılı çalışmalarının ardından Doğan Yayın Holding'e geçen Gümüşbıçak, magazin dünyasına adım atarak Show TV'de Televole adlı magazin programını sundu. Ancak, spor tutkusu ve yeteneği onu tekrar spor medyasına çekti ve Lig TV'ye geçerek burada sunuculuk yaptı. Ayrıca, 360 kanalında spor programı hazırlayıp sundu ve TRT'de Şampiyonlar Ligi programlarını ve çeşitli spor yayınlarını sundu.

Melih Gümüşbıçak'ın kariyerindeki önemli dönüm noktalarından biri de Play Spor'un kurucuları arasında yer alması oldu. Burada yorumcu ve spiker olarak görev alan Gümüşbıçak, spor medyasının gelişiminde ve yayıncılığında önemli bir rol üstleniyor.

MELİH GÜMÜŞBIÇAK KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

10 Ağustos 1968 tarihinde dünyaya gelen Melih Gümüşbıçak 2024 yılı itibarıyla 56 yaşındadır.

Melih Gümüşbıçak Ankara'da doğmuştur.

Özgür Demirtaş, Selahattin Demirtaş neyi, akraba mı kardeş mi? Özgür Demirtaş, Selahattin Demirtaş neyi, akraba mı kardeş mi?

MELİH GÜMÜŞBIÇAK NEREDE ÇALIŞIYOR?

Kariyerinde TRt başta olmak üzere çeşitli kurumlarda görev alan Melih Gümüşbıçak, şu anda Exxen'deki maç anlatımlarının yanı sıra Bloomberg HT'de 'Spor Kulübü' adlı programı sunmaktadır.