KÖŞE YAZISI 28-07-2022 KONUMUZ SEÇİM

Bu haber 28 Temmuz 2022 saat 11:03 'de eklendi.

EVET, KONUMUZ SEÇİM AMA BU MİLLETVEKİLLİĞİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI VEYA CUMHURBAŞKANLIGI SEÇİMİ DEGİL.

TİCARET ODASI SEÇİMLERİ

Şahsım olarak gelen davete icabet ederek seçimlere girme kararı aldım.

İhsan öz beyin başkanlığında ve diğer guruplardaki arkadaşlarımızla beraber REBA GRUP, YİĞİT TİCARET VE ARZUM GIDA OLARAK ticaret odası seçimlerinde gıda grubunda seçilmek için bir yarışa girdik.

Bu seçim çok zor bir seçim. Öyle ya seçim değil mi neresi zor diyeceksiniz ama kazın ayağı öyle değil ticaretle uğraşanların seçimi, herkes birbirini tanıyor ve herkes mutlaka oy için kapısını çalıyor insanların.

Hatta bu bazen bunaltıcı da oluyor insanlar kırmamak adına hayırlısı diyorlar. Ne desinler kırılma, gücenme, darılma sonuçta ortaya çıkan bu oluyor.

Bu bakımdan çok zor.

Seçime girerken insanların bir hedefi olmalı, bundan önceki seçimlerde kazanan arkadaşlar mutlaka Polatlı için bir şey yapmışlardır. Benim mantığım Polatlı için bir çivi çakan düşmanım da olsa kutsaldır. Hep bu tezi savunmuşumdur ölene denk de savunacağım.

Bizim ise amacımız seçildiğimizde mevcut arkadaşların yaptıklarının üstüne bir şeyler koyarak daha çok üretkenlik göstererek çıtayı yükseltmektir. Amacımız sırf seçime girmek için bu seçime girmek değildir. Her yeni çehre her yeni arkadaş bir fikir bankasıdır çünkü alanlarında yıllardan bu güne bu işin içinde olup tecrübeleriyle birçok işin üstesinden gelirler.

Seçimdeki gayemiz Polatlı’mıza daha çok nasıl hizmet edebilmektir öylede olmalıdır.

Bu amaç ve gaye ile çıktığımız yolda kimseyi kırmak üzmek gibi bir düşüncemiz asla olmamıştır olamazda.

Şahsım ve ekibimiz yıllardır Polatlı halkı için emek çekenler kervanındadır birikim ve donanımızla Polatlı’ya daha çok bir şeyler katmak düşüncesiyle çıktığımız bu yolda tüm ticaret odası üyelerinden desteklerini esirgememelerini bu bayrak yarısında bayrağı alıp bir adım öne götürmekte ekibimize destek olmalarını içtenlikle isteriz.

İnşallah Polatlı için daha çok üretenlerin kazanacağı bir seçim olur.

Seçim bittikten sonra yine insanların kol kola muhabbetlerine devam ettiği,  insanların birbirini kırmadan yarıştığı seçim olur.

Yapıcı olanın kazandığı hizmetin ve çalışmanın kutsal olduğunu bilenlerin kazandığı bir seçim olması dileğiyle…

Rabbim bu çıktığımız hizmet yarısında her iki tarafında yar ve yardımcısı olsun.

Selam olsun!

Hoş ve dost kalın vekilsiz kalmayın.

En kısa sürede il olman dileğiyle Polatlı…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.