John Travolta'nın Kural Dışı (Basic) aksiyon filmi nerede çekildi? Kural Dışı oyuncuları ve konusu İşte soruların cevapları…

John Travolta'nın Kural Dışı (Basic) aksiyon filmi nerede çekildi?

Temel Yasadışı filmi ABD, Kosta Rika ve Panama'da çekildi. Filmin Amerika'daki çekimleri Florida, Jacksonville ve Fernandina Beach'te gerçekleşti. Ayrıca Panama ve Kosta Rika'nın farklı yerlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri 26 Kasım 2001'de başlamış ve 4 Nisan 2002'de sona ermiştir. 2003 yılında vizyona giren film, günümüzde farklı kanallarda yayınlanmaya devam etmektedir.

Kural Dışı oyuncuları

Tolga Savacı Nermin Bezmen yaş farkı kaç? Nermin Bezmen Halil Bezmen'in neyi? Tolga Savacı Nermin Bezmen yaş farkı kaç? Nermin Bezmen Halil Bezmen'in neyi?

Kural Dışı filminin başrollerini; John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson, Brian Van Holt paylaşıyor.

Kural Dışı konusu

Oldukça önemli bir ordu birliğinin subayı olarak görev yapan Nathan West, askerleri tarafından pek sevilmeyen ve saygı duyulmayan, başarılı performansının yanı sıra sert ve öfkeli bir karaktere sahip bir liderdir. Bir görev gerçekleştiğinde ortaya çıkan fırtınanın ardından Batı ortadan kaybolur ve askerlerin bir kısmı hayatını kaybeder. Bu gizemli ve korkunç olay hakkında bilgi edinmek için gelen Julia Osborne'un hayatta kalan askerini sorguya çeker. İlk başta işler umduğu gibi gitmeyecek ve gün geçtikçe aydınlanan sırlar perdesi, önemli gizemleri de ortaya çıkaracaktır.