31 Mart yerel seçimleri hızla yaklaşırken partilerin adayları da netlik kazanmaya devam ediyor. Son olarak CHP Didim Belediye başkan adayı Hatice Gençay hakkında merak edilenler araştırılıyor. Peki, Hatice Gençay kimdir? CHP Didim Belediye Başkan Hatice Gençay nereli kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar...

Hatice Gençay kimdir?

1968 yılında Sivas'ın Divriği ilçesinin İmirhan köyünde doğan Hatice Gençay, soyuyla gurur duyduğu köklü bir aileye mensuptur. Anne tarafından Kafkas Cumhuriyeti'nin kurucusu ve Hariciye Nazırı olan Fahrettin Erdoğan'ın torunudur. İşletme Fakültesi'nden mezun olan Gençay, evlidir ve bir çocuk annesidir. 1993 yılında Didim'e taşınan Hatice Gençay, burada Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak kariyerini sürdürmektedir. Didim'de eğitimden kadın haklarına, iş dünyasından sanata kadar çeşitli alanlarda aktif olarak çalışmalar yürütmektedir.

Hatice Gençay

Gülengül Arlıel'in kızı Defne Arlıel kimdir? Defne Arlıel kaç yaşında ne iş yapıyor? Gülengül Arlıel'in kızı Defne Arlıel kimdir? Defne Arlıel kaç yaşında ne iş yapıyor?

CHP Didim Belediye Başkan Hatice Gençay nereli?

Hatice Gençay, Sivas'ın Divriği ilçesinde dünyaya gelmiştir. 

Hatice Gençay kaç yaşında? 

Hatice Gençay, 1968 yılında dünyaya gelmiş olup 56 yaşındadır.