Mehmed Fetihler Sultanı Çandarlı Halil Paşa gerçek tarihte kimdir? Selim Bayraktar kaç yaşında oynadığı diziler? Mehmed Fetihler Sultanı Çandarlı Halil Paşa gerçek tarihte kimdir? Selim Bayraktar kaç yaşında oynadığı diziler?

Türkiye, 31 Mart gününde sandık başındaydı. 31 Mart Mahalli İdari Seçim sonuçları vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Son olarak kesin açıklanmayan sonuçlara göre Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay hakkında merak edilenler araştırılmakta. Seçmenler tarafından biyografisi araştırılan başarılı isim hakkındaki detayları haberimizde bulabilirsiniz. Peki, Gülşah Durbay kimdir? Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay kaç yaşında, nereli ve ne kadar oy aldı? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte ayrıntılar... 

Gülşah Durbay kimdir?

Gülşah Durbay, 4 Ocak 1988'de Manisa'da doğdu. Eğitim hayatına Manisa'da başlayan Durbay, 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde ekonomi ve finans alanında doktorasını tamamlamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır ve bu süreçte şirketlere gıda güvenliği, iş güvenliği, kalite ve strateji konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Siyasi olarak da aktif olan Gülşah Durbay, CHP Manisa Gençlik Kolları'nda görev almıştır.

 Gülşah Durbay kaç yaşında?

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, 1988 yılında dünyaya gelmiş olup 36 yaşındadır. 

Gülşah Durbay nereli ve ne kadar oy aldı?  

CHP adayı Gülşah Durbay, Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yapılan yerel seçimlerde kazanarak kentin ilk kadın belediye başkanı oldu. 31 Mart(Dün) gerçekleştirilen yerel seçimlerde sandıkların neredeyse tamamı açıldı ve sonuçlar belirlendi. Buna göre Şehzadeler ilçesinde Gülşah Durbay, yüzde 38,33 oy oranıyla rakibi AK Parti adayı Yavuz Kurt'u, yüzde 28,51 oy oranıyla geride bırakarak seçimi kazandı. Bu sonuçlarla birlikte Gülşah Durbay, Manisa'da seçilen ilk kadın belediye başkanı ünvanını elde etmiştir.

Gülşah Durbay-2