Sosyal medya fenomeni olan, yapmış olduğu eğlenceli içerikleriyle sevilen Alp Kılınç, Engin ve Dilan Polat ailesinin operasyonla tutuklanmasının ardından lüks yaşamlarıyla dikkat çeken isimleri paylaşmaya başlamıştı. Alp Kılınç; Şulemsi, Tayyar-Özlem Öz, Neslim Güngen, Nevra Bilem ve son olarak Rabia Toprak'ı paylaşan fenomen, ölüm tehditleri almaya başladı.

O Ses Türkiye'nin ilk şampiyonuydu! Oğuz Berkay Fidan’ın son hali şaşırttı O Ses Türkiye'nin ilk şampiyonuydu! Oğuz Berkay Fidan’ın son hali şaşırttı

"Gasp edilen haklarımızı ararken bir kurşuna gideceğim"

Alp Kılınç, aldığı tehditlerin ardından can güvenliğinden şüphe etmeye başlayarak sosyal medya hesabından şu paylaşımlarda bulundu: "Bir yandan ölüm tehditleri alıyorum bir yandan paylaştığım kişiler 'mahkemeye veriyoruz' diye stroyler atıyor. Diğer yandan kocaları mafyalara arattırıyor ailemi ve beni taciz ediyor. Bence herkes bu dönen oyunları biliyordu fakat paylaşmaya korkuyorlardı. Umarım devlet çabucak el atar, yoksa gençliği baharında bir yerde gasp edilen haklarımızı ararken bir kurşuna gideceğim."