Son günlerde organize suç örgütlerine yönelik düzenlenen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak elebaşılığını Durmuş Görmez'in üstlendiği organize suç örgütünün çökertildiğinin duyurulması sonrasında google arama motorlarında konu hakkında araştırmalar yapılmakta. Peki, Elebaşı Durmuş Görmez kimdir, aslen nereli kaç yaşında? Durmuş Görmez mekânları  gibi soruların cevaplarını haberimizde sizler için cevaplandırdık. İşte ayrıntılar... 

Elebaşı Durmuş Görmez kimdir?

Çankırı merkezli dokuz ilde düzenlenen "MAHZEN-49" operasyonlarında, Durmuş Görmez liderliğindeki organize suç örgütü çökertildi. Operasyonlarda, örgütün elebaşı da dahil olmak üzere toplam 30 şüpheli yakalandı. Emniyet yetkilileri, operasyonlar hakkında yaptığı açıklamada, ülkenin organize suç örgütlerinden ve çetelerden temizlenmesi konusunda kararlı olduklarını belirterek, her büyüklükteki organize suç örgütünü çökertip adalete teslim edeceklerini vurguladı.

Durmuş Görmez mekânları 

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Başkanlığı koordinasyonunda, Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, Çankırı merkezli Ankara, İstanbul, Rize, Kastamonu, Kırıkkale, Çorum, Düzce ve Sakarya'da düzenlenen operasyonlarda organize suç örgütü üyelerinin; suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, tehdit, korkutma ve zorla para alma amaçlı işyeri kurşunlama, uyuşturucu madde ticareti ve yasa dışı silah ticareti suçlarını işledikleri tespit edildi.

Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında?

Operasyonlar sonucunda, 15 adet ruhsatsız tabanca, 10 adet ruhsatsız tüfek, çok sayıda senet ve para ile muhtelif miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Editör: Tuğba Akkesen