Son günlerde google arama motorlarında Elçin Oflaz hakkında merak edilenler araştırılmakta. Vatandaşlar tarafından merak edilen soruların cevaplarını sizler için haberimizde cevaplandırdık. Peki, Elçin Oflaz kimdir kaç yaşında? Elçin Oflaz nereli eşi kim? gibi soruların cevapları haberimizde. İşte detaylar... 

Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Alişer Delek eşi kim? Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Alişer Delek eşi kim?

Elçin Oflaz kimdir kaç yaşında?

Elçin Oflaz; 2000 yılında, "Hunter College Of The City University Of New York"ta psikoloji eğitimini tamamladıktan sonra, Lenox Hill Hastanesi'nin psikiyatri servisinde iki yıl boyunca çalıştı. New York'ta bulunan Integral Yoga Enstitüsü'nde "Hatha Yoga" eğitmenlik programını ve hamile yogası alanında eğitim aldı. Psikoloji eğitimini yoga öğretileriyle birleştirerek sekiz yıl boyunca yoga terapisti olarak çalıştı. Haşimoto rahatsızlığıyla mücadele ederken, Donna Karan'ın Amerika'daki "Urban Zen Vakfı"nın kuruluşuna tanıklık etti. Bu vakıf, doğu ve batı tedavi kültürleri arasında bir köprü oluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Amerika'da ve Kanada'da çeşitli şeflerden eğitimler aldı ve dünyaca ünlü Matthew Kenney Culinary Academy'den sertifika sahibi oldu. 2009 yılında Amerika'da bir TV kanalı için hazırladığı reçeteleri sunduğu 13 bölümlük bir programda yer aldı. Ayrıca, Vermont, New York ve Moskova gibi farklı şehirlerde çeşitli radyo programlarına konuk oldu. 2010 yılında Amerika'daki Hippocrates Health Institute'de Sağlıklı Beslenme eğitmenliğini tamamladı. 2012 yılında Türkiye'ye dönüşüyle birlikte çeşitli restoranlar ve otellerde raw food menü danışmanlığı yaptı. Nişantaşı'ndaki City's Mahalle'de, tanınmış bir markanın içinde, Organik Raw Mutfağı'nın öncülerinden biri olarak ilk restoran deneyimini yaşadı. Eğitimleri, detoks ve raw food atölye çalışmalarının yanı sıra sağlıklı yaşam, yoga ve süper besinler gibi anti-aging programlarını da kapsamaktadır. Günümüzde giderek artan kronik hastalıklardan korunma ve iyileşme konularında eğitimler vermektedir. Halen otel ve restoranlara sağlıklı yaşam eğitimi ve menü danışmanlığının yanı sıra, sağlıklı beslenme uzmanlığına odaklanarak kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir. William Sonoma, Kıbrıs Rocks Hotel & Casino, SIEC Binicilik Kulübü, The LifeCo Well-Being Detox Center, Sosa Restaurant Gıda Sanayi, Grey Ajans ve Grohe gibi birçok markayla çalışmaktadır.

Elçin Oflaz nereli eşi kim? 

 Konu hakkında kapsamlı bilgiye erişilememektedir.