Türkiye, 6 Temmuz'da oynanacak olan Türkiye-Hollanda Çeyrek Final Maçı için nefesini tuttu. Milli maç coşkusu, başkentin dört bir yanında kurulan dev ekranlarla yaşanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, milli maça özel olarak önemli bir adım attı.

TOPLU TAŞIMA SEFERLERİ UZATILDI

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, 6 Temmuz'da oynanacak olan Türkiye-Hollanda Çeyrek Final Maçı sonrasında, başkentlilerin evlerine rahatça dönebilmeleri adına toplu taşıma seferlerini uzattı. EGO otobüsleri, normal şartlarda gece saat 24:00'ten sonra birer saat aralıklarla hizmet veriyordu. Ankara'da toplu taşıma araçlarında, maç gecesi için özel bir düzenleme yapıldı. Alınan yeni karar göre bugüne özel olarak otobüs ve metro seferleri sıklaştırıldı.

15 DAKİKA ARALIKLARALA SEFER YAPILACAK

EGO Genel Müdürlüğü'nün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 6 Temmuz Cumartesi saat 22:00'de başlayacak olan çeyrek final maçında, Milli Takımın galibiyeti veya maçın uzatmalara gitmesi durumunda, metro seferleri ve otobüs ring seferlerinin eş zamanlı olarak 15 dakika aralıklarla gece saat 02:00'ye kadar uzatılacağı duyuruldu. 

Hayvan hakları savunucularının direnişi Kuğulu Park’ta devam ediyor! Hayvan hakları savunucularının direnişi Kuğulu Park’ta devam ediyor!

Ego, Milli Maç Heyecanı Için Seferlerin Uzatıldığını Duyurdu (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ