Sosyal medya üzerinden lüks ve gösterişli yaşamlarını sergileyerek Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK)'ın radarına giren Dilan Polat ve eşi Engin Polat çifti, şu anda tutuklu olarak yargılanıyor.

Survivor All Star'da gelen Ronaldinho’dan Nagihan'a uyarı: ‘Biraz daha sakin olabilirsin’ Survivor All Star'da gelen Ronaldinho’dan Nagihan'a uyarı: ‘Biraz daha sakin olabilirsin’

Kara para, yasadışı bahis, uyuşturucu ve vergi usulsüzlüğü gibi ciddi suçlamalarla karşı karşıya kalan çiftin davası, kamuoyu tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, özellikle Instagram üzerindeki etkinliğiyle tanınıyordu. Ancak tutuklanmasının ardından kişisel hesabı kapatılan Dilan Polat'ın yedek Instagram hesabı üzerinden haftalar sonra ilk paylaşım geldi.

Bu durum, takipçileri arasında büyük şaşkınlığa neden oldu. Öte yandan, Polat'ın kişisel hesabı yerine sadece yedek hesabının aktif olduğu dikkat çekti.

Dilan Polat'ın yedek hesabından yapılan paylaşımda, dikkat çeken bir diğer detay ise paylaşımın altına eklenen etiket oldu. Avukat Hüseyin Kaya'nın profili etiketlenerek paylaşıldığına dair bilgiler, hesabın avukat tarafından yönetildiği izlenimini uyandırdı.

Dilan Polat’ın Yedek Hesabından yapılan paylaşım merak uyandırdı İftiracılara son sözüm.. (1)

Dilan Polat’ın Yedek Hesabından yapılan paylaşım merak uyandırdı İftiracılara son sözüm.. (2)