31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu kullanmak üzere Ankara'daki Anıttepe Lisesine gelmişti. Bahçeli'nin yüzündeki morluklar ve kolunun bandajlı olması ise kamuoyunun dikkatlerini üzerine çekti. Oy kullanmak için sandığa giden Devlet Bahçeli’nin yüzündeki morluklar sosyal medya üzerinde de gündem oldu. Peki, Devlet Bahçeli kaza mı geçirdi? Devlet Bahçeli'nin neden kolunda sargı ve yüzünde morluk bulunuyor? İşte ayrıntılar…

Devlet Bahçeli kaza mı geçirdi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, Ankara Anıttepe Lisesinde oyunu kullandı. Bahçeli’nin yüzündeki morluklar ve kolundaki askı ise dikkat çekti. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Devlet Bahçeli’nin 17 Marttaki kurultaydan önce evinde kaza geçirdiğini belirtti.

Devlet Bahçeli-5

Devlet Bahçeli'nin neden kolunda sargı ve yüzünde morluk bulunuyor? 

Devlet Bahçeli, daha sonra açıklama yaparak “Seçimlerin tüm siyasi partilerimize, onların değerli adaylarına başarılar diliyorum. Milletimiz, devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok daha güzel günler, çok daha güzel seçimler gerçekleştirilecektir. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyor, sağlıklar diliyorum” ifadelerini kullandı. Bahçeli’nin yüzündeki morluklar ve kolunun askıda olması dikkat çekti. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, konu hakkında 10Haber’e yaptığı açıklamada “Evinde kaza geçirdi” açıklamasında bulundu. 

İsmet Büyükataman, Devlet Bahçeli’nin kurultaydan önce evinde bir kaza geçirdiğini belirterek şu ifadelerde bulundu: “Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.” dedi. 

CHP'nin yeni grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Murat Emir kaç yaşında nerenin milletvekili? CHP'nin yeni grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Murat Emir kaç yaşında nerenin milletvekili?