Asena’nın eşi Hasan Dere arama motorunda yoğun olarak araştırılmaya başlandı. 2017 yılında Asena ile dünyaevine giren Hasan Dere’nin hayatı merak konusu oldu. Peki Dansöz Asena'nın eşi Hasan Dere kimdir nerelidir? Kaç Yaşında ne iş yapar?

DANSÖZ ASENA'NIN EŞİ HASAN DERE KİMDİR NERELİDİR?

Hasan Dere, 1973 yılında Almanya'nın Dortmund şehrinde dünyaya geldi.

Kendisi dört erkek kardeşin en küçüğüdür. Ağabeyleri ile birlikte küçük yaşta iş hayatına atılan Dere, daha sonra Yunanistan'a taşındı ve burada uzun yıllar ikamet etti.

SHP Kurucusu Zülfü Hamit Altın kimdir nerelidir? Zülfü Hamit Altın'ın oynadığı filmler? SHP Kurucusu Zülfü Hamit Altın kimdir nerelidir? Zülfü Hamit Altın'ın oynadığı filmler?

KAÇ YAŞINDA NE İŞ YAPAR?

Hasan Dere 51 yaşındadır. Yunanistan'da kazandığı tecrübeler ve iş deneyimleri sayesinde Almanya Dortmund'da hem Türklere hem de yabancılara hitap eden bir restoran ve balo salonu açan Hasan Dere, eğlence ve müzik sektöründe tanınan isimler arasında yer aldı. Ayrıca mekânında birçok ünlü ismi ağırladı.

Hasan Dere, son yıllarda hayatına İstanbul’da devam etmekte olup burada yeni işletmeler açmak için girişimlerde bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ