Organize suç örgütlerinin sonu bir bir geliyor. Her gün ayrı bir operasyon düzenlenen suç örgütlerinde örgüt liderleri de gözaltına alınıyor. 

Müzisyen Mina Roza Güngör kimdir nerelidir? Müzisyen Mina Roza Güngör kimdir nerelidir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya bu sabah yaptığı açıklamada Mahzen-50 operasyonunun detaylarını duyurdu. Çökertilen suç örgütleri arasında Yunus Emre Akyıldız'ın elebaşısı olduğu suç örgütü de yer aldı. 

Bu gelişme sonrasında suç örgütü lideri Yunus Emre Akyıldız'ın kim olduğu merak ediliyor. 

Peki Çorum Suç örgütü lideri Yunus Emre Akyıldız kimdir nereli? İşte detaylar...

ÇORUM SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ YUNUS EMRE AKYILDIZ KİMDİR?

Çorum merkezli "Mahzen-50" operasyonu kapsamında, organize suç örgütü lideri Yunus Emre Akyıldız ve suç ortağı Gözde Akyıldız jandarma tarafından düzenlenen operasyonla çökertildi.

Operasyonlarda, Yunus Emre Akyıldız'ın liderliğini yaptığı suç örgütü mensubu 39 şüpheli yakalandı, bunlardan 27'si tutuklanırken, 6'sı hakkında adli kontrol kararı verildi. Yunus Emre Akyıldız ve suç ortağı Gözde Akyıldız’ın gözaltına alınmasının yanı sıra örgüte ait 2 arsa, 22 bahçe, 10 araç, 22 tarla, ve 597 banka hesabı ve 5 daireye de el konuldu.

Bu büyük operasyon, Türkiye'de organize suç örgütlerine ve çetelere karşı yürütülen mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Gözaltına alınan suç örgütü lideri Yunus Emre Akyıldız’ın kim olduğu ve nereli olduğuna ilişkin net bir bilgi bulunmuyor.

Editör: Öykü Karabacak