Kim Milyoner Olmak İster'de işte 100 bin liralık soru ve cevabı: Milyoner sorusu:Birden ona kadar numaralandırılmış 10 adet özdeş topun bulunduğu bir torbadan rastgele çekilen bir topun numarasının asal sayı olma olasılığı yüzde kaçtır? Kim Milyoner uzun bir aradan sonra 11 Şubat 2024 Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak Emine Selen Ekici'ye sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Emine Selen Ekici kimdir?

37 yaşında olan Emine Selen Ekici Konya’da yaşıyor. Selçuk Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü mezunu olan Selen Hanım uzun yıllar öğretmenlik yaptıktan sonra mesleğe ara vermiş ve bir eğitim kurumunda kadınlara yönelik çalışmalar yapıyor. Selen Hanım yarışmadan kazanacağı ödülle seyahat etmek istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Birden ona kadar numaralandırılmış 10 adet özdeş topun bulunduğu bir torbadan rastgele çekilen bir topun numarasının asal sayı olma olasılığı yüzde kaçtır

Derya Bulut kimdir? MHP Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Derya Bulut kimdir? MHP Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

A- 
B- 
C- 
D- 
Doğru Cevap: 40