Gündemden düşmeyen Avukat Feyza Altun, sosyal medya hesabından seçim sonuçlarına ilişkin paylaşımda bulundu. Feyza Altun’un kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Feyza Altun'un hayatını merak ediyor. Peki, Avukat Feyza Altun kimdir, kaç yaşında? Feyza Altun seçim paylaşımı nedir? Feyza Altun hangi partili? İşte haberin detayları…

FEYZA ALTUN’UN SEÇİM PAYLAŞIMI NEDİR?

Feyza Altun, seçim sonuçlarını esprili bir şekilde yorumladı. Altun sosyal medya hesabından, "Seçim sonuçları bende botoks etkisi yaptı yüzümde ışıltıyla uyandım. Eğer iktidar da olursak boyun bölgemdeki kırışıklıkların bir gecede kaybolacağına inanıyorum. Kırışıklık meselelerimi çözen halkımıza minnettarım.’’ ifadelerini kullandı.

Feyza Altun Seçim Paylaşımı

FEYZA ALTUN HANGİ PARTİLİ?

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Avukat Feyza Altun, bir dönem sosyal medya hesabından, ‘’AKP'li herkesten nefret ediyorum ya tahammülüm yok" şeklinde paylaşımda bulunmuştur.

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili? AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili?

Bu sözleri üzerine tepki toplayan Altun, paylaşımını silmiş ve ardından şu tweeti atmıştır: "Birilerinden nefret ettiğim için kendimden utanıyorum… Kötü bi duygu. Tahammülümün kalmaması beni üzüyor ve yakıştırmıyorum kendime."

Feyza Altun 1

AVUKAT FEYZA ALTUN KİMDİR?

Feyza Altun, 1987 yılında Üsküdar, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Altun, kendisini "Avukat, Feminist Aktivist, Filantrop, Yazar" olarak tanımlamaktadır. Tarafsız Çalışan Anneler Platformu'nun kurucusu olan Altun, "Kadının Fenni" adlı kitabıyla da tanınmaktadır. Aynı zamanda muhalif yönüyle de bilinen Altun, birçok kadın ve çocuk istismarı davasında vekil olmuştur.

FEYZA ALTUN KAÇ YAŞINDA?

Feyza Altun 1987 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibarıyla 37 yaşındadır.