Ali Congun, özellikle hukuk ve edebiyat alanlarında önemli işler yapmıştır. Adana'da dünyaya gelen ve hukuk eğitimimnin ardından adından söz ettiren Congun'un kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Ali Congun'un hayatını merak ediyor. Peki, Ali Congun kimdir nerelidir? Ali Congun kaç yaşında ne iş yapıyor mesleği? İşte soruların cevapları...

Ali Congun Kimdir?

Adana'nın 14 Mart 1978 doğumlu olan Ali Congun, ilk ve orta öğrenimini Tufanbeyli'de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Hukuk alanında kariyerine devam eden Congun, İstanbul Barosu'nda avukat olarak görev yapmaktadır.

İstanbul Barosu'nda çalışırken aynı zamanda çeşitli yayın organlarında yazılar kaleme alan Ali Congun, özellikle hukuk alanında makaleler yazmıştır. İlk yazısı Nisan 2004'te Güncel Hukuk Dergisi'nde yayımlanmıştır. Radikal, Cumhuriyet gazeteleri ve İstanbul Barosu Dergisi gibi önemli platformlarda da yazıları bulunmaktadır. Ayrıca edebiyat dergilerinde de öykü ve denemeleri yayımlanmıştır.

Ali Congun'un yazıları, genellikle İstanbul Barosu'nda görev yapan Coşkun Ongun'un çeşitli yayın organlarında yer almıştır. Congun'un eserleri, hukuk ve edebiyat alanlarında önemli bir iz bırakmıştır.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Deniz Ülke Arıboğan kaç yaşında babası kim? Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Deniz Ülke Arıboğan kaç yaşında babası kim?

Ali Congun kaç yaşında?

Ali Congun 14 Mart 1978 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 46 yaşındadır.

Ali Congun aslen nereli?

Ali Congun aslen Adanalıdır.