AK Parti Polatlı İlçe Başkanı İlhami Teke ve beraberindeki yardımcıları, Polatlı'da yapımı devam eden Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Şehitlik Aile Sağlığı Merkezi inşaatlarını ziyaret etti. Ziyarete, Diş Hastanesi Başhekimi Ahmet Soyak da katıldı.

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Teke Diş Hastanesi Başhekimi Sağlık Tesisleri Inşaatını Inceledi (3)

İlçe Başkanı Teke ve beraberindekiler, inşaat alanında detaylı bir inceleme gerçekleştirerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Yapılan görüşmeler ve incelemeler sonucunda, inşaatın en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.

Polatlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Şehitlik Aile Sağlığı Merkezi'nin tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki sağlık hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulması hedeflenmekte. Bu tesisler, Polatlı ve çevre bölgelerdeki vatandaşların sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak modern ve donanımlı bir altyapıya sahip olacak.

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Teke Diş Hastanesi Başhekimi Sağlık Tesisleri Inşaatını Inceledi (1)

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Teke, yapılacak olan bu tesislerin Polatlı halkına önemli bir katkı sağlayacağını belirterek, çalışmaların hızla tamamlanması için gerekli olan desteğin sağlanacağını ifade etti. Diş Hastanesi Başhekimi Ahmet Soyak ise yapılan incelemeler sonucunda memnuniyetini dile getirerek, tesislerin tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki sağlık hizmetlerinin daha verimli bir şekilde sunulacağını vurguladı.

1926 Polatlı Belediyespor'un TFF 3. Lig'deki rakipleri belli oldu! 1926 Polatlı Belediyespor'un TFF 3. Lig'deki rakipleri belli oldu!

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ

Editör: Kardelen Çıkmaz